banner323

Çineli futbolcuya U 14 Milli Takımına Davet

Çineli futbolcuya U 14 Milli Takımına Davet
banner269

Altınordu Çine Futbol Okulu yaklaşık 6 yıldır eğitim gören ve pilot takımı Evcilersporda u11 den itibaren tüm yaş kategorisinde formasını başarıyla temsil eden Halis Altıntaş U 14 Milli takım kadrosuna davet edildi.

Aydın’daki Ege bölge seçmelerini başarıyla tamamladıktan sonra İzmir’de yapılan son seçmelerde de kendinden bahsettirip 7 Kaşım 2023 günü İzmir Atatürk stadyumunu yan sahalarda yapılacak U 14 Milli takım aday kadrosuna davet edildi.

Altınordu Çine Futbol Okulu ve Evcilerspor teknik sorumlusu Erkan Şahin "Halis yaklaşık 6 yıldır Futbol okulumuzda çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. İyi Futbolunun yani sıra iyi birey ve iyi vatandaş sloganının tüm özelliklerini barındıran bir karaktere sahildir. Halisin U14 Milli takıma seçilmesi ailesini, bizleri, takımdaki tüm arkadaşlarını ve tüm Çinelileri mutlu etti. Bu çalışmalarımızın karşılığını almaya başladık ve devamı gelecektir” dedi.

Başarılı sporcu Halis Altıntaş, “Benim buralara kadar gelmemde sonsuz emeği olan Erkan Hocam başta olmak üzere Soner hocama , Uygar hocama ve beni her konuda destekleyen aileme sonsuz teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim     Girgin
İbrahim Girgin - 4 hafta Önce

genç sporcumuzu kutlar spor hayatında daha yukseklerde görmek delegimle.. Basarılar dilerim,,,

SIRADAKİ HABER