1 gün önce Çine

CHP Çine İlçe Teşkilatı’nda 30 Mayıs 2024 tarihinde yapılacak kongrede, mevcut başkan Arzu Kocabay tekrar aday olduğunu açıkladı.

1 gün önce Çine

Çine'de düzenlenen En Güzel Balkon Yarışması’nda dereceye giren balkon sahipleri ödüllerini Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak’ın elinden aldı.

1 gün önce Çine

Hilal Kıdal’ın işletmeciliğini yaptığı LUNE COFFEE CO düzenlenen törenle hizmete açıldı.

1 gün önce Nazilli

Aydın’ın Nazilli ilçesi merkezli, İzmir, İstanbul, Hatay, Ankara, Sakarya, Diyarbakır, Gaziantep, Manisa, Bartın, Tekirdağ, Van, Balıkesir, Sivas, Samsun, Kütahya ve Uşak olmak üzere 17 ilde eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi.

1 gün önce Çine

Halkla iç içe, şeffaf ve katılımcı yönetim anlayışıyla görevini sürdüren Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, saha çalışmalarını da yakından takip etmeye devam ediyor.

1 gün önce Çine

Çine Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’nda 5’inci sınıflar için öğrenci kabul sınavı başvuruları devam ediyor.

1 gün önce Aydın

Aydın-Denizli Otoban Yolu inşaatında son günlerde kaza ve eylemlerle gündeme gelmeye başladı.

1 gün önce Aydın

Aydın’da uzun yıllar Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hizmet binası olarak vatandaşlara hizmet veren tescilli bina 43 milyon TL değer biçilerek satılığa çıkarıldı.

1 gün önce Çine

22-23 Mayıs 2024 tarihlerinde Çine İmam Hatip Ortaokulunda yapılan 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı geniş bir izleyici katılımı ile gerçekleşti.

2 gün önce Çine

Çine’de jandarma ekipleri tarafından yapılan operasyonda durdurulan araç ve içerisindeki şüpheli şahsın üzerinden uyuşturucu madde ele geçirildi.