Başkan Kıvrak, parkta yapılan iyileştirme çalışmaları ile alınacak güvenlik önlemleriyle ilgili olarak ekip arkadaşlarından bilgi aldı.

ASKİ’den Akçaova’da Hummalı Çalışma ASKİ’den Akçaova’da Hummalı Çalışma

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda, parkın içinde yer alan havuz çevresinde güvenlik önlemlerinin artırılmasına yönelik karar almış, Kıvrak’ın talimatı üzerine harekete geçen belediye ekipleri ise kısa sürede parkta çalışma gerçekleştirmişti. Havuzun etrafını tel örgü ile çevreleyerek olası tehlikelerin önüne geçen ekipler, aynı zamanda parkın ev sahipleri kaz ve ördeklerin geçişi için de güvenli geçişler bıraktı. Ekiplerin çalışmalarının ilerleyen günlerde de devam edeceği bildirildi.

“Çine Halkı Her Şeyin En İyisini Hak Ediyor”

Ekiplerin tamamladığı çalışmaları yerinde gözlemleyen Başkan Kıvrak, “Park ve yeşil alanlarımıza yönelik çalışmalarımız, ilçemizin diğer bölgelerinde de devam ediyor. Çine’mizin her köşesinde vatandaşlarımızın huzurla ve güvenle vakit geçirebileceği alanlar oluşturmak için çalışmalarımız sürecek. Çine halkı her şeyin en iyisini hak ediyor ve biz de bu doğrultuda hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Kuvayı Milliye Inceleme (3)Kuvayı Milliye Inceleme (2)Kuvayı Milliye Inceleme (1)Kuvayı Milliye Inceleme (1) 1