banner323

CHP'de sürpriz istifa: İl başkanı bıraktı

CHP Karabük İl Başkanı Bayram Karadağ, görevinden istifa etti. Karadağ, ''İstifa kararını bir komploya maruz kaldığı için partisine zarar vermemek adına aldığını'' söyledi.

CHP'de sürpriz istifa: İl başkanı bıraktı
banner269

Karadağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, istifasını, partisinin il yönetimine sunduğunu belirterek, "İstifa kararını bir komploya maruz kaldığı için partisine zarar vermemek adına aldığını" söyledi.

Uzun yıllar partisine hizmet ettiğini vurgulayan Karadağ, şunları kaydetti: "Karabük Üniversitesine öğrenci kayıtlarının başlaması ile parti olarak yeni gelen öğrencilere yardımcı olmak istedik. Üniversite önünde bazı cemaatlere ait yurt görevlilerinin öğrencileri yönlendirmemesi için kampüs girişine Betticket stant açtık. Burada öğrencilere ilimizi tanıtan broşürler dağıttık ve yapmaları gerekenleri söyledik. Bizim bu çalışmamızdan dolayı bazı kesimler rahatsız oldu ve çeşitli komplolar üretildi.

Bu olayın büyüyeceğini düşünerek 'partim zarar görmesin' diye başkanlık görevimden istifa ettim. Partime her zaman hizmet etmeye elimden geldiği kadar devam edeceğim."

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner472