Olay bugün saat 13. 00 sıralarında Erzurum'un Palandöken ilçesi Yenişehir semtinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Erzurum Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Ekrem Ö., (Özdemir) yolda kız arkadaşı Merve E.'yi (Erçetin) Mustafa G., (Gökçe) ile yürürken gördü. Bunun üzerine yanlarına giderek Merve E., ile konuşmaya başladı. İkili arasında tartışma yaşanırken polis memuru Ekrem Ö., belinden çıkardığı beylik tabancası ile Merve E., ve Mustafa G.'yi kovalamaya başladı. Ekrem Ö., kaçmaya çalışan Mustafa G.'yi ayağından vurup yaraladıktan sonra Merve E'yi yakaladı. Merve E'yi yere diz çöktürüp ensesinden vuran polis memuru Ekrem Ö., daha sonra kendi kafasına tabancayı ateşledi.

Olay yerinde Merve E., ve polis memuru Ekrek Ö., hayatını kaybederken ayağından yaralanan Mustafa G., ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Olay sonrası mahallede şok yaşanırken kalabalık vatandaş topluluğu güvenlik tedbiri alan polis ekipleri tarafından uzaklaştırıldı.

Erzurum Emniyet Müdürü Halit Turgut Yıldız, olay yerinde incelemede bulundu. Cesetler ambulanslarla Bölge Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Öte yandan hayatını kaybeden Merve E'nin okuldan arkadaşları oldukları öğrenilen iki genç sinir krizi geçirerek, "Biz Merve'nin ailesinin nasıl öldüğünü söyleyeceğiz" diyerek feryat ettiler.

Hayatını kaybeden polis memuru Ekrem Ö'nün Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünden mesai arkadaşları ise gözyaşlarına boğuldular.

Olayla ilgili tahkikat başlatıldı. İçinizi ısıtacak en güzel ve çekici bursa escort bayan kızları şimdi sitesinde aradığınız en iyi partnerler burada.