Çine’de Yaz Kur’an Kursu öğrencilerine farkındalık seminerleri veriliyor Çine’de Yaz Kur’an Kursu öğrencilerine farkındalık seminerleri veriliyor

En yüksek su faturasını ödeyen mahalleleri birde susuz bırakmayın diye seslenen AK Parti İlçe Başkanı Burhan Kandemir, “Akçaova halkı her seçim sonrası ilk Kurban Bayramında susuz bırakılarak cezamı veriliyor” dedi.

Kandemir, “Kamuoyunu başka tarafta oyala kendi beceriksizliğini gizlemeye çalış. Bir aydır su su diye veryansın ediyorlar. Ama günlerdir Akçaova mahallemizin musluklarına su veremiyorlar. Hemşerilerimiz evlerinde temel ihtiyaç olan suyu kullanamıyor. Vatandaşımız sosyal medyadan iletişim telefonlarından sesini duyurmaya çalışıyor ama nafile. Aydın Büyükşehirden ASKİ’den çözüm istiyor. Arayan vatandaşlarımıza ASKİ Yetkilileri arıza yok suyun seviyesizliğinden bahane buluyormuş. CHP Milletvekiline ve bizim vatandaşımızın sesi olduğumuzu anlayamayan CHP ilçe başkanına sesleniyorum Akçaovamızın su sorununa bir el atın.  Her seçimden sonra ilk kurban bayramında susuz bırakılarak cezamı veriliyor. Belde belediyesinde iken kazandırılan su pınarları ne için kullanılmıyor. Zaten sizin reklam harcamalarınızdan ötürü güzel ülkemin en yüksek su faturasını ödeyen mahallelerimizi birde susuz bırakmayın” ifadelerini kullandı.

Editör: Nijer Sağlık