banner480

Çine’de Mesai Saatleri Değişikliği

Çine’de Mesai Saatleri Değişikliği
banner269

Dünyada ve ülkemizde hızla yayılan Koronavirüs salgın hastalığının yayılımını en aza indirmek için Çine Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı genelgesi doğrultusunda mesai saatlerini değiştirme kararı aldı.

Çine Belediyesi tüm dünyada ve ülkemizde hızla yayılan korona virüsüne karşı tedbirlerini arttırırken, Çine Belediyesi olarak mesai saatlerinde değişikliğe gidildi. Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in talimatıyla Belediye mesai saatleri Cumhurbaşkanlığı’nın 2020 / 4 sayılı genelgesi uyarınca birimlerin ihtiyacını karşılayacak ve vatandaşlara verilen hizmetleri aksatmayacak şekilde sabah 10:00-12:30 ve öğleden sonra 13:30-15:30 olarak 27/03/2020 Cuma gününden itibaren uygulamaya konulacak.

Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer; “ Virüs salgınını en aza indirmek için böyle bir uygulamaya gittik. Önlemlerimizi en başından itibaren titizlikle aldık, vatandaşlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemlidir. Belediyemizde Zabıta Amirliği başta olmak üzere, Fen İşleri Müdürlüğü, park bahçe, temizlik, veterinerlik ve ilaçlama ile defin hizmetlerimizin mesai saatleri tam gün olarak uygulanacak, diğer hizmet birimlerimizde dönüşümlü olarak uygulanacaktır. Risk grubunda olan ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız acil durumlarda Belediyemizin 7113838 numaralı telefonunu 24 saat boyunca arayabilirler. Destek grubumuz 24 saat görev başındadır. Tüm hemşerilerimin ihtiyaçları halinde evde kalmalarını önemle rica ediyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner472