banner480

Başkan Dinçer’den Çine Esnafına Müjde

Başkan Dinçer’den Çine Esnafına Müjde
banner269

Çine Belediyesinin katkılarıyla Çine Deve Güreşleri ve Devecilik Kültürü Derneği himayesinde 16 Şubat 2020 Pazar Günü Saat 10:30’da Çine Belediyesi Deve Güreşi Sahasında bu yıl 32ncisi düzenlenecek. Çine Deve Güreşi Festivali için Başkan Dinçer’den esnafa müjdeli haber geldi.

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar göz önüne alınarak sadece Çine Esnafının senede bir günde olsa can suyu olması temennisiyle Pazar günkü deve güreşinde ücretsiz olarak satış yapabilecekleri açıkladı. Esnafımızda bu destekleri için Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer teşekkür ziyaretinde; “her zaman olduğu gibi esnafımızın ayakta kalması için canla başla çalışmaya devam edeceklerini” belirterek, “satış yapmak isteyen Çineli esnafımız 15 Şubat Cumartesi günü saat 17:00’a kadar Zabıta Amirliğine müracaat ederek isimleri yazdırabileceklerini, ayrıca İlçemizin Şehidi olduğu için güreş esnasında davul zurna çalınmayacağını” belirtti.

Dernek Başkanı Mevlüt Toker de; “Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’e ve Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut’a desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini, güreşlerin bayan ve çocuklara ücretsiz olacağını” söyleyerek herkesi Çine Deve Güreşi Festivaline davet etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner472