Daha çağdaş ve daha modern bir Çine için her alanda çalışmalarını aralıksız sürdüren Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, ilçenin kültürel ve tarihi zenginliklerinin tanıtımı için de etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.   

Çine'de klima motoru çalan hırsız tutuklandı Çine'de klima motoru çalan hırsız tutuklandı

Çine Belediyesi, hafta sonunda düzenleyeceği fotoğraf etkinliğiyle sanatseverleri bir araya getirecek. 13 Temmuz Cumartesi günü düzenlenecek olan "İlyas Göçmen’le Kadraj" ile 14 Temmuz Pazar günü gerçekleşecek "Foto Safari" ve “Barış Kerim Cesur’la Fotoğraf” etkinlikleri, fotoğraf sanatına ilgi duyan tüm vatandaşlara açık olacak.

13 Temmuz Cumartesi günü saat 21.00'de Kuvayi Milliye Parkı'nda ünlü fotoğraf sanatçısı İlyas Göçmen'in katılımıyla düzenlenecek olan söyleşi ve fotoğraf gösterimiyle başlayacak program, 14 Temmuz Pazar günü saat 17.00'de Belediye Meydanı'nda düzenlenecek "Foto Safari" etkinliği ile devam edip saat 21.00’de Kuvayi Milli Parkı’nda “Barış Kerim Cesur’la Fotoğraf” adlı söyleşi ve gösterimle sona erecek.

Katılımcılar Fotoğraf Makinesi Ve Cep Telefonlarıyla Kendi Karelerini Yakalayacak

Vatandaşların kendi şehirlerini farklı açılardan görmelerini sağlayacak ve aynı zamanda fotoğrafçılık becerilerini geliştirmelerine olanak tanıyacak etkinlikte, fotoğraf sanatçıları İlyas Göçmen ve Barış Kerim Cesur katılımcılara ücretsiz fotoğraf eğitimi verecek. Katılımcılar, kendi fotoğraf makineleri veya cep telefonlarıyla şehrin güzel karelerini yakalama fırsatı bulacak.

“Halkımızın Yeni Deneyimler Kazanacağı Etkinliklerimize Tüm Halkımızı Bekliyoruz”

Sanatın ve kültürün toplumun her kesimine ulaşmasının önemine vurgu yapan Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, "Sanat ve kültür etkinlikleri, toplumumuzu bir araya getiren ve şehirde sosyal bir bağ oluşturan önemli unsurlar. Çine Belediyesi olarak, vatandaşlarımızı sanatla buluşturmayı ve onlara yeni deneyimler sunmayı sürdüreceğiz. Tüm halkımızı iki gün sürecek ücretsiz etkinliklerimize bekliyoruz" dedi.

Foto Safari̇ Etki̇nli̇ği̇ (2)Foto Safari̇ Etki̇nli̇ği̇ (3)Foto Safari̇ Etki̇nli̇ği̇ (1)

Editör: Nijer Sağlık