Çine Belediyesi Gelişim Akademisi, yaz boyunca İngilizce, yaratıcı drama, yüzme, futbol, hentbol, resim, basketbol ve mental aritmetik olmak üzere 8 branşta düzenleyeceği Yaz Kurslarına ücretsiz kayıtlar başladı. Kurslara kayıtlar, 5 Temmuz Cuma günü sona erecek.

Yıl boyunca düzenlediği kurslarla Çineli çocukları spor ve sanatla buluşturan Çine Belediyesi, yaz tatilinde de Yaz Kursları, düzenliyor. 8 farklı branşta düzenlenecek kurslarda, alanında uzman eğitmenler, kursiyerlere eğitim verecek. Ücretsiz kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler ve velileri 25 Haziran- 5 Temmuz tarihleri arasında Çine Belediyesi Danışma Birimi’ne başvurabilecek. Etkinliklerle ilgili daha ayrıntılı bilgi 0542 807 44 78 numaralı telefondan alınabilecek.

Çine’de 15 Temmuz şehitleri anıldı Çine’de 15 Temmuz şehitleri anıldı

“Tüm Çocuklarımızı Sağlıklı Bir Yaz Geçirmeye Davet Ediyorum”

Geleceğin sporcularını yetiştirmek için projeler üreterek kurslar düzenleyen Çine Belediyesi’nde Başkan Mehmet Kıvrak, öğrencilere seslenerek şunları söyledi: “Tüm gençlerimizi spor yapmaya ve sağlıklı bir yaz geçirmeye davet ediyorum.  Çocuklarımız için yaz boyunca hem eğlenebilecekleri hem de kendilerini geliştirebilecekleri ücretsiz kurslar hazırladık. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimiz için çalışmalarımız sürecek.”

Geli̇şi̇m Akademi̇si̇ Yaz Kurslari GörselD S C1306D S C0011D S C0037D S C0006D S C0009

Editör: Nijer Sağlık