AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, kırsal mahallelerde vatandaşların yol taleplerini dikkate alarak, Aydın Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) eliyle Çine’ye 65 bin metrekare taş döşeneceğinin müjdesini verdi.

Çine’de kırsal mahallelerde ziyaretlerini sürdüren AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, yıllardır yolları bozuk olan mahallelerde YİKOB aracılığıyla yol sorunlarına son verileceğini belirtti. Karakollar ve Mutafalar Mahallesi’nde yapılan ve yapılacak olan yerleri inceleyen AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, AK Parti Çine Gençlik Kolları Başkanı Kaan Namlı, Yönetim Kurulu Üyesi Öznur Altıntaş ve YİKOB Müdürü Aziz Ödemiş çalışmalar hakkında bilgi aldı. YİKOB eliyle Çine’ye 65 bin metrekare taş döşeneceğini bildiren Başkan Kandemir, “Özellikle ziyaret ettiğimiz mahallelerden yol talebi çokça alıyoruz. Çok uzun zamandır yolları bozuk olan mahalleler var. Biz talepleri alarak gerekli yerlere müracaat ederek Çine’ye yeni yollar kazandırmaya devam ediyoruz. Son olarak Karakollar ve Mutaflar mahallesindeki sokak yollarını yeniliyoruz” şeklinde konuştu.

Mutaflarda belediyenin yapamadığını yapıyoruz

Özellikle Mutaflar Mahallesi’nde yer alan düğün salonu ile ilgili vatandaştan kapalı hale getirilmesi talebi aldıklarını belirten Kandemir, “Mutaflar mahalle halkımızdan en çok talep edilen düğün salonun etrafının kapatılmasıydı. Cemiyet yaptıklarında yağmur ve rüzgardan dolayı zor anlar yaşadıklarını söylediler. Bu taleplerini birçok kez ilçe belediyesine bildirmişler fakat çözüm alamamışlar. Düğün salonunu mahalle halkının istediği şekilde kapalı hale getireceğiz” dedi.