Çine’deki yangın kontrol altına alındı Çine’deki yangın kontrol altına alındı

Vatandaşların daha sağlıklı bir ortamda kurban ibadetlerini yerine getirebilmesi için önem arz eden Hayvan Pazarı’nı Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut ile ziyaret eden Başkan Kıvrak, yapılacak çalışmalarla ilgili birim yetkililerine talimat verdi. Çine Belediyesi Celep Konuk Evi ve Hayvan Pazarı’nda kapsamlı bir yenileme ve temizlik çalışmasının başlatılacağını duyuran Başkan Mehmet Kıvrak, bölge halkının ve celeplerin Kurban Bayramı’nı daha sağlıklı bir ortamda gerçekleştirebilmesi için ne gerekiyorsa yapacaklarını belirtti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Kıvrak şunları söyledi: “Yapılacak çalışmaların ardından, mevcut tesislerin hijyen ve güvenlik standartları artırılacak. Böylece, Çine halkı kurbanlık alım-satımı ve kurban ibadetlerini kolaylıkla yerine getirebilecek, ilçe dışından gelen celepler ise daha iyi koşullarda konaklayabilecek. Çalışmalar en kısa sürede tamamlanacak.” 

Hayvan Pazari İle Celep Ve Konukevi̇ Tadi̇lat (7)Hayvan Pazari İle Celep Ve Konukevi̇ Tadi̇lat (6)Hayvan Pazari İle Celep Ve Konukevi̇ Tadi̇lat (5)Hayvan Pazari İle Celep Ve Konukevi̇ Tadi̇lat (3)Hayvan Pazari İle Celep Ve Konukevi̇ Tadi̇lat (4)Hayvan Pazari İle Celep Ve Konukevi̇ Tadi̇lat (2)Hayvan Pazari İle Celep Ve Konukevi̇ Tadi̇lat (1)Hayvan Pazari İle Celep Ve Konukevi̇ Tadi̇lat (1) 1