banner323

Konforlu Duraklarla Yolculuk Daha Rahat

Konforlu Duraklarla Yolculuk Daha Rahat
banner269
Aydın Büyükşehir Belediyesi, Efeler Mahallesi’nden başlayarak Aydın genelinde tüm ilçelerdeki durakları yeniliyor.

Ulaşım Daire Başkanlığı’nın yürüttüğü çalışmayla otobüs durakları modern ve konforlu hale getiriliyor. Çalışma kapsamında öncelikle Efeler, Aydın, Germencik, Umurlu, İncirliova, Sultanhisar ve Köşk’teki durakların büyük çoğunluğu yenilendi. Montajı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekiplerinde yapılmaya başlanan durakların önünde park yapılmaması için önlemler de alınmaya başlanarak trafik işaretleri de yerleştirildi.

Çalışmayla, büyükşehir genelinde durakların kapalı ve korunaklı hale getirilerek modern ve kullanışlı olması amaçlanıyor. Vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılanan yeni duraklar yolcuların olumsuz hava şartlarından korunmalarını sağlıyor.

Çerçioğlu: Aydın'a yakıştı

Aydın’daki bütün durakların kısa sürede yenileneceğini söyleyen Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Özlem Çerçioğlu “Geçen aylarda başladığımız durak yenileme çalışmamızla eskimiş otobüs duraklarının bir kısmı yenilenerek modern hale getirildi. Vatandaşların faydasına olacak bu faaliyetlerimiz aralıksız devam edecek” dedi.Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2017, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner472