Hasan Kırem vefat etti Hasan Kırem vefat etti

Başkan Kıvrak, projenin detayları hakkında yetkililerden bilgi alarak çalışmaları yerinde denetledi.

Projenin ilçede yaşayan can dostlar için büyük bir ihtiyaç olduğunu vurgulayan Başkan Mehmet Kıvrak, "Hayvan dostlarımızın daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla projemizi hayata geçiriyoruz. Bu merkezde, sokak hayvanlarının bakımı, tedavisi ve rehabilitasyonu gerçekleştirilecek. Aynı zamanda, sahiplendirme faaliyetleri ile hayvanlarımızın yeni yuvalarına kavuşmasına da katkı sağlayacağız" dedi.

Proje tamamlandığında sokak hayvanlarının her türlü ihtiyacı sağlanacak

Evcil Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin modern bir yapıya sahip olacağını belirten Başkan Kıvrak, "Merkezimizde veteriner hizmetleri, ameliyathaneler, karantina alanları ve oyun parkları gibi birçok farklı bölüm bulunacak. Projemiz tamamlandığında, hayvanlarımızın her türlü ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede bir tesis olacak" ifadelerini kullandı.

Projenin en kısa sürede tamamlanarak hizmete açılmasını hedeflediklerini belirten Başkan Kıvrak, Çine Belediyesi Veteriner İşleri Birimi’nin aşılama, tedavi ve sahiplendirme faaliyetlerini aralıksız sürdürdüğünü, gerçekleştirdikleri çalışmalarla her zaman sokak hayvanlarına sahip çıktıklarını da sözlerine ekledi.

087 A7475087 A7481087 A7468087 A7455087 A7465087 A7451

Editör: Nijer Sağlık