Başkan Kıvrak, ilçedeki öğrencilerin ders çalışıp sınavlarına hazırlanmak için ilk tercihi olan Gölbaşı Eğitim Atölyesi’ni ziyaret etti. Gençlerin eğitimle ilgili beklenti ve taleplerini dinleyen Başkan Mehmet Kıvrak, öğrencilerin yoğun ilgisini karşılamak için Çine’de eğitim atölyelerinin sayısını artırma sözü verdi.

“Öğrencilerimize Söz, Eğitim Atölyelerimizi Artıracağız”

Şevketiye Mahallesi Kuvayı Milliye Caddesi’nde hizmet veren Gölbaşı Eğitim Atölyesi’nde ders çalışan öğrenciler, Başkan Kıvrak’a eğitime verdiği destek için teşekkür etti.

Çine'de dahil, 4 ilçede kurallara uymayanlara 43 bin liralık ceza Çine'de dahil, 4 ilçede kurallara uymayanlara 43 bin liralık ceza

Deneyimlerini paylaşarak gençlere önerilerde bulunan Başkan Kıvrak; “Öğrencilerimizin eğitim sürecinde yanlarında olmak, desteklemek en önemli görevlerimizden biri. Gençlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda benzer atölyelerin sayısını artıracağımızın sözünü veriyorum. Çünkü her bir öğrencimizin eğitimde eşit fırsatlara sahip olması çok önemli. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizle birlikte daha güzel yarınlar inşa etmek için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum." diye konuştu.

087 A5189087 A5185 1087 A5173 1087 A5179087 A5151 1 1