Çine İmam Hatip Ortaokulu 4006 Tübitak Bilim Fuarını açıldı Çine İmam Hatip Ortaokulu 4006 Tübitak Bilim Fuarını açıldı

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Aydın Süper Amatör Küme 1. Grup’ta liderliğini sürdüren Çine Madranspor’un idmanını ziyaret etti.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) hedefi ile sezona başlayan ve grubunda liderliğe yükselen Çine Madranspor futbolcularını Çine Yüksel Yalova Stadı’nda gerçekleşen idmanda ziyaret eden Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Çine Madranspor Kulüp Başkanı Mehmet Güler, Yönetim Kurulu Üyeleri Tuncay Erçin, Turgay Deveci, teknik heyet ve oyuncularla bir araya geldi.

Teknik heyet ve futbolcuları başarılarından dolayı tebrik eden Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, “Çine Madranspor olarak bugüne kadar hep dürüst bir şekilde futbol oynamaya çalıştık. Bundan sonra da camia olarak dürüstlüğümüzden ödün vermeyelim. Amatör ruhu hep birlikte yaşatalım” diye konuştu.

“Genç Yeteneklerimiz Oynadığı Futbolla Göz Doldurdu”

Çine Madranspor’un aldığı başarılı sonuçlara dikkati çeken Başkan Dinçer, “Sezona çok güzel başladık. Dördüncü haftada olmamız gereken yerdeyiz. Önümüzdeki maçlarda da bu başarımızı koruyalım. Bu konuda sizlere güveniyorum. Özellikle takımımızın içindeki altyapıdan gelen çocuklarımız ve oyuncularımız oynadığı futbolla göz doldurdu. Genç yeteneklerimizle abilerini harmanladığımızda iyi sonuçlar ve neticeler alacağımızı bu haftaki maçta gördüm. Madranspor’u gençlerin yetiştiği bir kulüp olma yolunda hep birlikte ileriye taşıyalım. Önümüzdeki maçlarda başarılar diliyor, alacağınız galibiyetler için şimdiden hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum” dedi.

Çine Madranspor teknik heyeti ve futbolcuları da Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’e, verdiği destekler ve ziyareti nedeniyle teşekkür etti.