Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Zafer Mahallesi Hanımevi’ni ziyaret etti. Kadın vatandaşların Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlayan Başkan Atay, kadınlara çiçek takdim etti.

Hayata geçirdiği projelerinde ve çalışmalarında kadınlara yaptığı pozitif ayrımcılıkla Efelerli kadınların takdirini kazanan Başkan Atay, kadın hemşehrilerini 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde de yalnız bırakmadı.

Efeler Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Özge Çelik ve üyeleri, Efeler Belediyesi’nin Zafer Mahallesi’ndeki Hanımevi’nde 8 Mart’a özel söyleşi etkinliği gerçekleştirdi. Buradaki etkinliğe katılan Başkan Atay, kadınlara seslenerek, “Hepinizin 8 Mart Dünya emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Kadınlarımız, çocuklarımız için, geleceğimiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Görev sürem boyunca kadınlara ve çocuklara daha fazla hizmet etmek istiyorum. Kadınların ekonomik özgürlüklerine kavuşması için, güçlü olmaları için ne gerekiyorsa yapacağız. Bugün burada sizinle bir arada olmaktan çok büyük mutluluk duydum. Efeler’de kadınlara bir gün değil 365 gün Kadınlar Günü.” dedi.