Albaylar, Kaymakam Demir'i ziyaret etti

1’i emekli olmak üzere 3 Albay, Çine İlçe Kaymakamı Özkan Demir’i makamında ziyaret ederek sohbet etti.

Albaylar, Kaymakam Demir'i ziyaret etti

Aralarında MSB İzmir Tedarik Daire Başkanı İkmal Albay Naci Karakuş, İnşaat Emlak Daire Başkanı İstihkam Albay Metin Altuntaş ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği İzmir Şube Başkanı Emekli Albay Mehmet Gökmen’in de bulunduğu albaylardan oluşan heyet, Çine İlçe Kaymakamı Özkan Demir’e sürpriz bir ziyarette bulundu.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği İzmir Şube Başkanı Emekli Albay Mehmet Gökmen tarafından Kaymakam Demir’e Derneğin Logosu bulunan bir hatıranın da hediye edildiği kısa süreli ziyarette, Yörük Ali Efe ve beraberindeki Milli Mücadele Efeleri’nin karargah kurduğu Çine’deki Kuvayi Milliye Hareketi üzerinde kısa süreli bir sohbet gerçekleştirildi.

Ziyaretlerinde Çine hakkında Kaymakam Demir’den bilgi alan Albaylar, daha sonra  Çine Kuvayi Milliye Müzesi’ne geçerek incelemelerde bulundular.

Ziyaret hakkında konuşan Kaymakam Demir, “Albay Naci Bey, aynı zamanda dayımın oğludur. Sağolsun beraberindeki Albaylarımızla da hem beni ziyaret etmek hem de Çine’yi görmek istemişler.” dedi.Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2013, 03:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner130