banner289

Başkan Kale’ye plaket

İncirliova Hürmüs Ayaydın İlkokulu Okulu yöneticileri, Belediye Başkanı Gürşat Kale’ye eğitim öğretime yaptığı katkılardan dolayı plaket takdim etti.

Başkan Kale’ye plaket
banner269
 İncirliova Hürmüs Ayaydın İlkokulu Okulu Müdürü Kenan Çalışkan, Okul Aile Birliği Başkanı Sibel Demir, Müdür Yardımcısı Alaattin Karakaya, Rehber Öğretmen İsmail Büyükkalaycı, Ana Sınıf Öğretmeni Leyla Dinç ile Okul Aile Birliği Üyesi Nurice Bereket ve İbrahim Akbulut, Belediye Başkanı Gürşat Kale’yi makamında ziyaret ederek eğitim ve öğretime yaptıkları katkılardan dolayı birer çiçek ve plaket takdim etti.

“OKULUMUZ ŞİMDİ DAHA GÜZEL”

Belediye Başkanı Gürşat Kale’yi birkaç ay önce makamında ziyaret ederek okulun eksikleri ve ihtiyaçları hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını ifade eden Hürmüs Ayaydın İlköğretim Okul Müdürü Kenan Çalışkan; “Başkanım öncelikle bizleri kırmayarak, okulumuza yapmış olduğunuz her türlü destekten dolayı sizlere teşekkür ederim. Toz toprak içinde bakımsız bir halde bulunan okul bahçemizde yaptığınız çevre düzenlenmesi, parke taşı döşeme işi ile çiçek ve ağaç dikimlerinden sonra okulumuz daha da güzel oldu. Öğrencilerim, öğretmenlerim ile velilerimiz adına sizlere şükranlarımızı sunuyorum” diyerek teşekkür etti.

DEMİR; “AİLELERİMİZ ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ”

Yaz aylarında tozdan, kışın ise çamurdan dolayı öğrencilerin okul bahçesini kullanmakta zorlandığını ve çeşitli sorunlar yaşadığını ifade eden Okul Aile Birliği Başkanı Sibel Demir ise; “Yapılan çalışmalardan dolayı, öğrencilerimizin aileleri adına sizlere gerçekten minnettarız. Desteklerinizden dolayı sizlere ailelerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

“EĞİTİM VE ÖĞRETİM BİZLERİN ÖNCELİKLERİ ARASINDADIR”

Yapılan ziyaretten dolayı onur duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Gürşat Kale; “Göreve geldiğimiz günden bu yana, eğitim ve öğretim kurumlarına her türlü desteği sunmaya çalışıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha sağlıklı, modern yerlerde eğitim ve öğretim görmeleri için üzerimize ne düşüyorsa da yapmaya devam edeceğiz. İncirliova Belediyesi olarak eğitim kurumlarımıza büyük önem vermekteyiz. Hizmet mekanizmasının yürütülmesinde önceliklerimiz arasında okullarımız gelmektedir” dedi.Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2016, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130