banner289

Çiçek Dağıtımı Dünyanın En Özel Çiçeklerine Yapıldı

MHP Aydın Milletvekili Adayı Hüseyin Karagöz ve Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın birlikte Ortaklar pazarında annelere, saksıda çiçekler dağıtarak anneler gününü kutladılar.

Çiçek Dağıtımı Dünyanın En Özel Çiçeklerine Yapıldı
banner269

MHP Aydın Milletvekili Adayı Hüseyin Karagöz ve Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın birlikte Ortaklar pazarında annelere, saksıda çiçekler dağıtarak anneler gününü kutladılar

Aydın Milletvekili Adayı Hüseyin Karagöz ‘’Annelerimiz için neler yapsak azdır. Cennet annelerin ayağı altındadır’’ hatırlatmasını yaptıktan sonra Milletvekili adayı Hüseyin Karagöz ‘’Tüm annelerin anneler gününü kutlarım. Germencik belediye başkanım Ümmet başkanım la bu organizasyonu gerçekleştik. Ne mutlu ki hasbel kader Ortakları annelerinde hayır duası aldık. Biz annelerimizi onların en değerli varlıklarının yarınları için gelin birlikte yürüyelim diyoruz’’ dedi.

Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın da ‘’Ana gibi yar olmaz. Anneler ailenin direğidir. Temel taşıdır onları yılda bir kez değil. Her zaman başımızın tacı yapmalıyız. Bugün sayın vekil adayım ile birlikte çiçek gibi annelere çiçekleri dağıttık. Onlar zaten birer çiçekler’ ’dedi.

 Çiçek dağıtımının ardından MHP Vekil Adayı Hüseyin Karagöz ve Germencik belediye başkanı Ümmet Akın Pazarcı esnafı ve dükkan esnafları ve vatandaşlarla buluştular.


Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2015, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130

banner291