banner323

EYSİM Maden’den, Madranspor'a Destek

EYSİM Maden’den, Madranspor'a Destek
banner269

EYSİM Mineral Madencilik'in Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Demir, Çine Madransporlu futbolculara moral kahvaltısı verdi.

Çine'de faaliyet gösteren EYSİM Mineral Madencilik'in Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Demir, Çine Madranspor-Nazilli Sanayispor maçı öncesi Çine Madransporlu futbolculara moral kahvaltısı verdi. Çine Madranspor, Nazilli Sanayispor'u 5-1'lik skor ile mağlup ederken, EYSİM Mineral Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Demir, futbolculara galibiyet primi sözü verdi.Çine Madranspor'un Nazilli Sanayispor'u 5-1'lik skor ile mağlup etti.

Çine Madransporlu futbolculara galibiyet primi vereceğini açıklayan EYSİM Mineral Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Demir, "Çine Madranspor ilçemizin köklü ve saygın bir kulübü. Takımın yarısı Çineli gençlerden oluşmakta. Gençlerimizi spor ile uğraşırken görmek bizleri mutlu ediyor. Yeşil sahalarda Çine için ter döküyorlar. Çine'nin tanıtımında büyük emeği bulunan takımımıza başarılar diliyorum" diye konuştu. Ayrıca Başkan Demir, futbolculara vermiş olduğu galibiyet prim sözünü de yerine getireceklerini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER