Öter, Keleş’i ezdi geçti

Çine Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı’na Bircan Öter seçildi. Yapılan seçimde Bircan Öter, mevcut Başkan Ahmet Keleş’e 59 oy fark attı.

Öter, Keleş’i ezdi geçti
banner269

Çine Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı binasında gerçekleşen olağan kongreye, Çine Esnaf Odası Başkanı Metin Uyar ve STK Temsilcileri de katıldı.

Yapılan seçimde mevcut Başkan Ahmet Keleş 188 oy alırken, Bircan Öter 247 oy ile Çine Şoförler ve Otomobilciler Başkanlığı’na seçildi.

İlçe Seçim Müdürü Famil İskenderoğlu’nun seçim sonucu açıklaması ile büyük bir coşkuya kapılan Bircan Öter ve listesindeki yönetim kurulu üyeleri dakikalarca sevinç çığlıkları atarak zaferlerini kutladılar.

Başkan seçilen Öter kendisine destek veren vermeyen herkese teşekkür ederek, “Ceketimi asıp oturmaya değil hizmet yapmaya geldim. Oy veren vermeyen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Seçim sonucunda Başkanlığa seçilen Öter'in yönetim kurulu asil üyeleri listesi şu isimlerden oluşuyor; Ozan Bozkuş, Tuğrul Tekkaya, Selahattin Akcan, Tamer Öztürk, Salih Turgut ve Nurdoğan Atille, Denetim Kurulu Üyeleri ise Asım Özcan, Hasan Çoban ve Özden Okumuş.

Fotoğraf; Hasan ÖZ

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2014, 18:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bircan KÖMÜRCÜOĞLU
Bircan KÖMÜRCÜOĞLU - 7 yıl Önce

Yakışır adaşıma hayırlı olsun kardeş yolun açık olsun.

Mustafa Avohan
Mustafa Avohan - 7 yıl Önce

Hayırlı uğurlu olsun başarılar..

Hüseyin Tutal
Hüseyin Tutal - 7 yıl Önce

Hayırlı olsun kardesim

Ercan demir
Ercan demir - 7 yıl Önce

Bircanim hayirli olsun allah utandirmasin gorevini en iyi sekilde yapacagindan eminim. Tebrik ederim sizin gibi guzel kardeslerimizi boyle yerlerde gormekten gurur duyariz

Hasan Sonmez
Hasan Sonmez - 7 yıl Önce

Yayirli ve ugurlu olsun

mustafa YORULMAZ
mustafa YORULMAZ - 7 yıl Önce

Başkanlık görevin hayırlı olsun Bircan Kardeşim

ERDİ ELEKTRONİK
ERDİ ELEKTRONİK - 7 yıl Önce

hayırlı olsun başarılar dileriz ...

zeki coban
zeki coban - 7 yıl Önce

Hayırlı olsun kankiim allah yolunu acik etsin


SIRADAKİ HABER

banner130