banner289

MHP Çine Kadın Kolları Başkanlığına Nihal Bilgiç Atandı

MHP Çine Kadın Kolları Başkanlığına Nihal Bilgiç Atandı
banner269

Milliyetçi Hareket Partisi Çine Kadın Kolları Başkanlığında görev değişikliği yapıldı. MHP Çine Kadın Kolları Başkanı Nihal Bilgiç oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Çine Teşkilatı parti binasında gerçekleştirilen toplantı ile MHP Çine İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevine Nihal Bilgiç atandı. MHP Çine İlçe Başkanı Kazım Oluç, MHP Çine Eski Kadın Kolları Başkanı Fatma Kandemir ile birlikte yönetim kurulu üyeleri Birgül Boz, Ömür Erdoğan ve Öznur Çetin'e çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

MHP Çine Eski Kadın Kolları Başkanı Fatma Kandemir'in de katılım sağladığı toplantıda konuşma yapan MHP Çine İlçe Başkanı Kazım Oluç, "5 yıldır kadın kolları başkanlığı görevini layıkı ile yerine getiren Fatma Kandemir hanımefendiye çok teşekkür ediyoruz. Onun partimize vermiş olduğu emeğin hakkı ödenmez. Gece gündüz demeden davası için koşturan Fatma hanımı yürekten kutluyorum. Bu dava uğruna saniyesini harcayan herkes bizim için çok değerli. Fatma hanımdan almış olduğu bayrağı layıkı ile ileriye taşıyacağına inancımız tam olan yeni kadın kolları başkanımız Nihal Bilgiç ve ekibine başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

Görevini Nihal Bilgiç'e devreden MHP Çine Eski Kadın Kolları Başkanı Fatma Kandemir, "Nihal hanım ve ekibine başarılar diliyorum. Hiç bir zaman koltuk sevdasında olmadık. Bu dava uğruna saat farkı gözetmeksizin çalıştık. Ailemiz ile geçireceğimiz vakitlerimizi helalinden kutlu davamıza harcadık. Hep birlikte üzüldük hep birlikte sevindik. Her daim davam uğruna hizmet etmeye devam edeceğim. Teşkilat başkanımız Kazım Oluç ile dava arkadaşlarım ve ayrıca eski ilçe teşkilat başkanları Kamil Ak ve Mehmet Yavuz Bey'e çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

MHP Çine İlçe Kadın Kolları Başkanı Nihal Bilgiç ise, "Fatma hanım ve ekibine bu güne kadar partimize vermiş olduğu emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Ben ve ekibim bu kutlu davaya hizmet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Partimizi ilçemizde en güzel ve yaraşır şekilde temsil edeceğiz. Başta ilçe teşkilat başkanımız Kazım Oluç ve ekibi olmak üzere MHPli dava arkadaşlarıma bize güvendikleri için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130

banner291