banner323

MHP Başkanı Oluç, “ Bu ülke kutsal bir ülkedir”

MHP Başkanı Oluç, “ Bu ülke kutsal bir ülkedir”
banner269

Milliyetçi Hareket Partisi Çine İlçe Başkanı Kazım Oluç, Dolar/TL, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kabine Toplantısı'nın ardından ekonomiye ilişkin yaptığı açıklamaların ardından kurların gerilediğine parmak basarak basın açıklaması yaptı.

MHP İlçe Başkanı Kazım Oluç,2018 de yapılan sandıktan Cumhur ittifakı kazanarak çıktığını, Cumhur ittifakı 2023 yılında yapılacak olan seçimlerde yine Cumhur İttifakının adayı Cumhur Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tekrar kazanacağını ve bu ülke HDP destekli millet ittifakına bırakılamayacak kadar kutsal bir ülke olduğunu söyledi. Başkan Oluç, ayrıca açıklamasında CHP İlçe Başkanı Tayfun Şahin erken seçim istiyor herhalde milletvekili olacak sözlerine de yer verdi.

Başkan Oluç açıklamasında şu şekilde devam etti; “Türk Lirasının, döviz kurlarına karşı, piyasa gerçekleri ile uyuşmayan spekülatif yükselmesi karşısında, 20/12/2021 akşamı, Bakanlar Kurulu toplantısından sonra Cumhur Başkanımız tarafından açıklanan Türk Lirasını Koruma programı daha uygulanmaya başlamadan TÜRK LİRASI % 30 lara varan değer kazanmıştır.

Pandemi başladıktan sonra Tüm dünya ile birlikte Ülkemizde de oluşan enflasyon ve bir takım sıkıntılara rağmen, yapılan anketlerde Halen Cumhurbaşkanımızın ve Cumhur İttifakının niçin halen 1. olduğu dün akşamki Bakanlar Kurulu toplantısı ile bir kez daha kanıtlanmıştır. Ülkemizde erken seçim diye tutturanlar şunu unutmasınlar, Genel Başkanımız, Liderimiz, Türkmen Beyimiz Sayın Dr.Devlet Bahçeli ve Cumhur Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Allah'ın izni ve halkımızın desteği ile Ülkemizi Yeni Ekonomik Model ile, uzun vadede, Ülkemizi Faiz Cenneti olmaktan çıkaracaklar, üreten ve kazanan Türkiye ve Türk Milleti olacak. Enflasyon düşecek, üretim artacak ve emeğin, üretimin değeri artacaktır. İhracatımız artacak Cari Fazla veren ülke olacağız.

Kur yükseliyor diye sevinenler, bankalardan Türk Lirası üzerinden kredi alıp yatırımını Dolara yapanlar, Kandildeki teröristlerin, CHP ve İYİ partinin halkı sokağa dökmesi gerekiyor talimatına itiraz etmeyenler/edemeyenler, eline yarım simit alıp pazarda gezenler, erken seçim bekleyenler, Türkiye'nin seçimi 2023 yılı Haziran ayıdır. 2018 de yapılan sandıktan Cumhur ittifakı kazanarak çıkmıştır. Cumhur ittifakı 2023 yılında yapılacak olan seçimlerde Cumhur İttifakının adayı Cumhur Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tekrar kazanacaktır. Bu ülke HDP destekli millet ittifakına bırakılamayacak kadar kutsal bir ülkedir.

CHP ilçe Başkanı Sayın Tayfun Şahin, erken seçim, erken seçim istiyoruz diye ortalıkta geziyor, herhalde Milletvekili adayı olacak, sabırsızlığının sebebi bu mu acaba?

2019 Yerel seçimlerinin üzerinden yaklaşık 3 yıl geçti. Çine Belediyesi 2019 seçimlerinde, seçmene verdiği vaatlerin kaç tanesini yerine getirmiştir. Seçim zamanında gittikleri yerlere çuvallarını götürdükleri Çine Yeme ne oldu? Akçaova Mezbahası, mezbelelik mi oldu? Oraya atılan temel kaçak mıydı? Belediyenin bu temeli devem ettirmeye ekonomik gücü mü yok? Yoksa Yapmaya iradesi mi yok? Kahraman Mahallemize seçim öncesi alelacele başlanılan Düğün Salonu ne oldu? Ne zaman bitirilecek? Çine Belediyesine Köyler’den devredilen zeytin ağaçlarını Çine Belediyesi kendisi toplayıp, kendi fabrikasında yağ yaparak, ihtiyacı olan ailelerimize dağıtsa olmaz mıydı? Çine Belediyesi Kendisine ait olan arazilere, yonca, mısır, buğday ekerek, ihtiyacı olan ailelerimize dağıtsa olmaz mıydı? Yoksa belediyeye ait yerleri 2’şer dakika ara ile ihale etmek daha mı kolay? “

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130