banner323

CHP'li Güler Partisinden İstifasını İstedi

CHP'li Güler Partisinden İstifasını İstedi
banner269

CHP Çine İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Güler partisinden istifasını istedi.

CHP Çine İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Güler cezaevi nedeniyle partisinden istifasını istedi. İlçeye yapılacak olan cezaevini istemediğini beyan eden Güler, istifa dilekçesinde şu ifadeleri kullandı; İlçemize yapılacak olan L Tipi cezaevi kampüsü için bu ana dek hep karşı çıkmama rağmen bir sonuç alınamaması doğrultusunda protesto amacıyla çok sevdiğim parti yönetim kurulu üyeliğinden istifa etme kararı aldım. Gelecekte çocuklarıma bir CHP'li olarak bunun cevabını vermeyeceğinden dolayı istifamın kabulünü saygılarımla arz ederim.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çineli çineli
Çineli çineli - 9 ay Önce

Çok tuhaf olmuş ? Gelişmiş ve gelişmekte olan tüm il yada ilçelerde büyük ceza evi kampüs leri var. Toki var, askeri var, 4 yıllık üniv. Var vs. Vs. Derdiniz nedir ? Çineyi erittiğiniz yetmedi şimdide böyle şovlar la yapmayın ya. Çivi çakanların yanında olun ! Sizin derdiniz akp yaptığı için ilçenin gelirini artıracağı için kaygınız tamamen siyasi sizin !

Tayfur Tekeş
Tayfur Tekeş - 9 ay Önce

Memet beye sormak istiyorum cezaevini yaptırtan hükümet küsüp istifa edip gerekçeyide cezaevine engel olamadım diyor ne alakaysa çözemedim tek bildiğim bişey var senelerce belediye ve madran sporu yiye yiye bitirip emekliliğinizi açikladınız tek gerçek bu bence üzülmeyin gelecek nesile ne söyleyecem diye zaten gelecek nesil seni ve abilerini iyi tanıyor ondan üzülme sakın

SIRADAKİ HABER

banner290

banner130