banner323

AK Partili Yavuz Çine’yi Ziyaret Etti

AK Partili Yavuz Çine’yi Ziyaret Etti
banner269

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi, AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Çine'yi ziyaret etti. Yavuz, "Ülkede ekonomik kriz değil, ekonomik darbe var" dedi.

AK Parti Çine İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Tosun ve teşkilat mensuplarınca parti binası önünde karşılanan AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi, AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Çine esnafı, Çine Kaymakamlığı, AK Parti Çine İlçe Teşkilatı, Çine Devlet Hastanesi, Çine Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nı ziyaret etti.

Seçimlerde vermiş oldukları desteklerinden dolayı AK Parti İçe Teşkilatına ve Çinelilere teşekkür eden Milletvekili Yavuz, "Çine'de genel seçimlerde ilk kez birinci parti olduk. Bu bizim için büyük bir başarı oldu. Tüm Çinelilere vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çine için güzel projelerimiz var. Çine'ye AK Belediyecilik ile buluşturma vakti geldi. Ankara'da dört vekil ve bir Aydınlı bakan ile Ankara'da efeler gibiyiz. Bir bakan ve dört vekil ile yürüyüşümüzü efe yürüyüşüne çevirdik. Vekil sayısını yükselten dört ilden biriyiz. Yerel seçimlerde başaracağımıza inanıyorum. Türkiye'nin en büyük partisiyiz. İrade kimi gösterir ise onun arkasında saf tutacağız. Aydın'daki CHP hegemonyasının Çine'den yayıldığını duyduk. Çineliler Aydın'ın her yerinde ve çalışkan siyaseti seven insanlar. Çineliler isterse bu iş olur. Son seçimlerde bize vermiş oldukları destek ortada inşallah yerel seçimlerde de Çineliler sayesinde Aydın ve ilçemizdeki belediyeleri alacağız. Aydın'ın AK Parti'ye ihtiyacı var. Hak ettiği değere kavuşması için Aydın'ımızı bir an önce AK Belediyecilik ile tanıştırmalıyız” dedi.

“Alınımız AK sahalardayız”

Milletvekili Yavuz sözlerine şöyle devam etti, " Ülkede ekonomik kriz değil, ekonomik darbe var. Muhalefet parti vekilleri sahada yoklar. Biz alnımız ak sahalardayız. Millet bize sahip çıkıyor. Çünkü biz dik duruş sergiliyoruz. Şimdi yıllardır yapamadıklarını ekonomi ile yapmaya çalışıyorlar. Biz kendi paramız ile ticaret yapacağız diyoruz, bundan rahatsızlar. ABD kendi parasını bastığı için diğer ülkelerin milli projeleri işlerine gelmiyor. Şuan ülkede hiç bir veri krizi işaret etmiyor. Ülkede ciddi muhalefet sorunu var. Muhalefet bizim göremediğimiz şeylere yönelse hataları gösterse memnun oluruz, ülke bundan kazançlı çıkar. HDP'lilerle mecliste aynı koltuklarda oturmaktan acayip rahatsızım. Buna vesile olanları da seçimlerde milletimiz gerekli cevabı verecektir" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER