banner289

Zeyyad Özdemir, Çine Avcılık ve Atıcılık Derneği yeni başkanı seçildi

Zeyyad Özdemir, Çine Avcılık ve Atıcılık Derneği yeni başkanı seçildi
banner269

Çine Avcılık ve Atıcılık Kulübü Derneği Başkanlık seçiminde, 81 oyla yeni başkan Zeyyad Özdemir seçildi.

Çine Avcılık ve Atıcılık Derneği'nde gerçekleşen genel kurulda iki ayrı listeyle aday gösterilen Zeyyad Özdemir ve Ümit Kafkas başkanlık için yarıştı. Bir dönem başkanlık yapan Ali Tarhan seçime aday olmadı. Çine Avcılık ve Atıcılık Derneği başkanlık seçiminde 144 üyenin oy kullandıldı.Seçimde Zeyyad Özdemir 112 oy, Ümit Kafkas ise 31 oy aldı. Özdemir rakibine 81 oyla fark atarak mevcut başkan Ali Tarhan’dan görevi devir aldı.

Yeni Başkan Zeyyad Özdemir, “Hep birlikte çalışmak adına, bana vermiş olduğunuz bu yetki için sizlere teşekkür ederim, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız” dedi.

Bayrağı teslim etti

Muhtar Ali Tarhan, “Bir dönem Çine Avcılık ve Atıcılık Derneği'nde başkanlık yaptım. Yönetimim ve ben elimizden geleni başarmaya çalıştık. Derneğimizin kendine ait bir binası var. Bildiğim kadarıyla Türkiye genelinde Avcılık ve Atıcılık Dernekleri içinde tek kendi binasına sahip ilçeyiz. Zamanı geldiğinde bayrağı teslim etmesini bilmemiz gerek. Bizde zamanının geldiğini düşünürek bu seçimde aday olmadık. Yeni başkanımıza ve yönetim kurulunu tebrik ediyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Çine Avcılık ve Atıcılık Kulübü Derneği Zeyyad Özdemir Başkanlığında yeni yönetim üyeleri;

Asil Üyeler; Halil Tanrıkulu, Levent Tosun,Alper Gider, Süleyman Oğuz

Yedek Üyeler; B.Birkan Altıntaş, İsmail Akbay, Durmuş İçli, İlhan İmal,Cengiz Yıldız

Denetim Kurulu Asil Üyeler: Tacettin Toker, Faruk Tekin, Muzaffer Taşcan

Yedek Üyeler: Serkan Duman, Ercan Savaş, Adem Sever.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130

banner291