banner289

SARNIÇ MAHALLE MUHTARI ÖZTÜRK’TEN AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE SONDAJ TEŞEKKÜRÜ

SARNIÇ MAHALLE MUHTARI ÖZTÜRK’TEN AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE SONDAJ TEŞEKKÜRÜ
banner269

ASKİ Çine’nin Sarnıç Mahallesi’nde su sondajı yaprak mahalleye uzun yıllar yetecek bir kaynak oluşturdu. Mahalle Muhtarı Bülent Öztürk yapılan özverili çalışmalar için Başkan Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. 
Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’ne (ASKİ) bağlı ekipler merkeze uzak mahallelerdeki sondaj çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. 
Çalışmalar kapsamında Çine’nin Sarnıç Mahallesi’nde de sondaj açmak için ön araştırma yapan ekipler Muhtar Bülent Öztürk eşliğinde köyün birçok noktasını inceledi. Doğru noktada karar kılan ASKİ ekipleri köyün ihtiyacını uzun yıllar karşılayacak kadar suyu Sarnıç Mahallesi’ne kazandırdı. 
Kurak bir mevsim olmasına rağmen sondaj yapılan yerden çıkan su mahalle halkını sevindirdi. Konuyla ilgili açıklama yapan Çine Sarnıç Mahalle Muhtarı Bülent Öztürk, “ASKİ ile yaptığımız görüşmeler sonrasında geldiler ve Allah razı olsun sondajımızı yaptılar. ASKİ ekiplerini ne zaman arasam ulaşıyorum ve hizmetlerimi alıyorum. Şuanda bizim köyümüze yetecek kadar fevkalade bir su bulduk. Bunun için ASKİ’nin tüm personeline teşekkür ediyorum. Büyükşehir’in diğer çalışmalarından da oldukça memnunum. Özellikle Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ergün Öztürk
Ergün Öztürk - 12 ay Önce

Teşekkürler sayın muhtarım. Emeği geçenlerden Allah razı olsun

Ali Kargin  doğanyurt
Ali Kargin doğanyurt - 12 ay Önce

Askinin büyük. Özveri çalışmaların dan dolayı bizde teşekkür ederiz

Ali koç
Ali koç - 12 ay Önce

Hayırlı olsun

Hüsnü Onat
Hüsnü Onat - 12 ay Önce

Sarnıç mahallesi muhtarı Bülent Öztürk'e calismarindan dolayı teşekkür ederim başarıların devamını dilerim

SIRADAKİ HABER

banner290

banner130

banner291