Özel Önel, Muhtar Adaylığını Açıkladı

Özel Önel, Muhtar Adaylığını Açıkladı

Evciler Mahalle Muhtarlığına aday olduğunu açıklayan Özel Önel, muhtar adaylığı ile ilgili bilgi verdi. 7/24 ulaşılabilen bir muhtar olarak Evciler Mahallesi'ne hizmet edeceğini ifade eden Özel Önel, "Mahallemizin tüm sorunlarıyla ilgili çözümler üretip, projeler üreten bir muhtar olacağım." dedi.

31 Mart seçimleri için muhtar adaylığı ile ilgili bilgi veren Özel Önel, “İlk işim alt geçit sorununu çözüme kavuşturmak olacak. Mahallemizdeki okulumuzun tapu sorununu çözdük. Güzel bir okul kazandırmak için çalışacağım. Mahallemize düğün salonu kazandırmak için çalışacağım. Söğütçük Çayı ıslahı ve Çakıcı Köprüsü'nün alt kısmına köprü kazandırmak için girişimlerde bulunacağım. Yapımı devam eden kanalizasyon çalışmalarının takipçisi ve yollara bir an önce parke taşı döşenmesine aracı olacağım. Gıda ve kömür yardımının gerekli yerlere ulaşmasını sağlayacağım. Fakire, engelliye, yaşlıya, yetime ve ihtiyaç sahiplerine gereken neyse, muhtarlık adına yapacağım. Bunları mahalle halkımızla birlikte hep beraber başaracağız. Mahallemizin tüm sorunlarıyla ilgili çözümler üretip, projeler üreten bir muhtar olacağım” dedi.

Tapu Mağdurları konusunda bir şey yapmadan sahiplenenlere şaşıyorum diyen Özel Önel, “Mahallemizde 2008 yılından beri oluşan tapu mağdurları konusunda şahsımın istikrarlı takibi, AK Parti ilçe başkanları ve AK Parti Aydın milletvekillerinin çalışması neticesinde Çine’ye özel bir kanun çıkartılarak tapu sorunu sonuçlandırıldı. İptal edilen tapular hak sahiplerine iade edilmek üzere yeni düzenleme yapılmıştır. İlçemize, Evciler mahallemize ve tapusu iptal edilerek mağdur olan vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hiç bir şey yapmayıp iş sonuçlandıktan sonra ‘Ben uğraştım.’ diye sahiplenmeye çalışanlara şaşırıyorum. Nasip olur, mahalle halkım bana bu görevi layık görür, seçilirsem; hep beraber mahallemiz için çalışacağız. Mevcut sorunları hep birlikte çözüme kavuşturacağız” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner130