banner323

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanlığı şehitler için lokma döktürdü

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanlığı şehitler için lokma döktürdü
banner269
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanlığı, şehitler için lokma döktürüp görevi başındaki çevik kuvvet ekiplerine taziye ziyaretinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan il ilçe yöneticileri tarafından şehitlerimiz için dualar ile başlanan lokma dağıtımına; Efeler İlçe Başkanı Ahmet Baskın, Aydın Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Karaca, Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanı Mesut Gümüş, 23. Dönem Milletvekili Recep Taner ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan konuya ilişkin yaptığı açıklamasında , ”Türkiye’yi teslim alarak yıkmak, yok etmek isteyen katiller ve destekçileri hunhar ve hayâsız eylemlerine bir yenisini daha eklemişlerdir. Unutulmamalıdır ki, terörizm amacına asla ulaşamayacak, Türkiye’nin çözülmesini, bölünmesini, dağılmasını planlayan iç ve dış odaklar imha edileceklerdir. Terör bir insanlık suçudur. Ancak Türk milleti meşum ve melun oyunları bozmaya muktedirdir. Türkiye Cumhuriyeti her türlü iğrenç ve namert operasyonu göğüsleyip ezecek güç ve kudrettedir. Milli birlik ve dayanışma bağlarını daha da sağlamlaştırarak bugünleri aşmak, bu zulmeti yenmek zorunda olduğumuz iyi bilinmelidir. İstanbul Beşiktaş’ta iki ayrı şekilde meydana gelen terör saldırısından duyduğum derin üzüntüyü bildiriyor, terörizmi şiddetle lanetliyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve aziz milletimize sabır ve başsağlığı temenni ediyorum. Şu anda tedavi altında bulunan kardeşlerimize acil şifalar diliyorum" dedi.

Lokma dökümü devam ederken Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan Aydın Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Karaca, Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanı Mesut Gümüş İstanbul Aydın Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ekibine taziye ziyaretinde bulundu.  Ziyarette bugün şehitler için döktürülen lokmalardan ikram edildi.YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130