banner323

MHP İl Başkanı Pehlivan; “Türk milleti ayaktadır”

MHP İl Başkanı Pehlivan; “Türk milleti ayaktadır”
banner269
 MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, Kayseri’deki acının Türk milletinin ciğerini yaktığını belirtti.

Yaptığı açıklamaya “Türk milletinin başı sağ olsun” diyerek başlayan Burak Pehlivan, “Türkiye tarihi bir kavşak noktasında, hayati bir yol ayrımındadır. Türkiye topyekün bir saldırı altındadır. İç ve dış kaynaklı bölücü terör Türkiye Cumhuriyeti devletine ve güvenlik güçlerimize savaş ilan etmiştir. İçine girdiğimiz bu çok hassas dönemde herkes ve her kesim artık aklını başına toplamalıdır. Türkiye Cumhuriyeti her türlü iğrenç ve namert operasyonu göğüsleyip ezecek güç ve kudrettedir. PKK, FETÖ, IŞİD, PYD-YPG ve DHKP-C milli vakar ve namus karşısında yerle yeksan olacaktır. Bunun başka bir alternatif ve yolu kalmamıştır. Türkiye’nin milli beka ve barışını tasfiye etme cüretini gösterenlere karşı 79 milyon Türk vatandaşı tek yumruk ve tek ses hareket ederek hainlere göz açtırmayacaktır.

Milli birlik ve dayanışma bağlarını daha da sağlamlaştırarak bugünleri aşmak, bu zulmeti yenmek zorunda olduğumuz iyi bilinmelidir. Türk milleti ayaktadır. Büyük Türk Milletinin bütün fertlerine, Milliyetçi Hareket mensuplarına ve bütün ülküdaşlarıma sağduyulu olmaları, soğukkanlılıklarını korumaları, tahriklere kapılmamaları ve kışkırtıcılara alet olmamaları çağrısında bulunuyorum.

Kayseri’de meydana gelen terör saldırısından duyduğum derin üzüntüyü bildiriyor, terörizmi şiddetle lanetliyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve aziz milletimize sabır ve başsağlığı temenni ediyorum. Şu anda tedavi altında bulunan kardeşlerimize acil şifalar diliyorum. Allah’tan niyazım, Türk ve Türkiye düşmanlarını kahretmesi, fitnenin müdavim ve mimarlarına fırsat vermemesidir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130