Mehmet Tosun Parti Kuruluşunun 17. Yıl Kutlama Mesajı

Mehmet Tosun Parti Kuruluşunun 17. Yıl Kutlama Mesajı

AK Parti Çine İlçe Başkanı Mehmet Tosun, AK Parti'nin kuruluşunun 17. yıl dönümü nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Tosun mesajında; millet için, milletle birlikte hareket eden ve milletin partisi olan AK Parti'nin bir parçası olmaktan onur duyduğunu söyledi. Başkan Tosun, " Bundan tam 17 yıl önce bugün, Devlet Başkanımız ve Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. 17 yıl boyunca AK Parti parti içi demokrasi, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler kazandırmıştır.

Kurulduğu gün “Artık Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak” parolası ile başlayan bu kutlu yürüyüş sayesinde ülkemizde birçok hizmet halkla buluşmuştur. AK Parti “Halka Hizmet Hakka Hizmet” anlayışı ile çizgisinden asla sapmadan yoluna devam etmiştir ve etmeye devam edecektir. Türkiye 2023, 2053, 2071 hedeflerine adım adım ilerlemektedir. Milletimiz ülkemiz üzerinde oynanan hain oyunları birlik ve beraberlik içerisinde dik duruşuyla bozmuştur. Şimdilerde ki ekonomimiz üzerinde oynanan küstah oyunlar ve 15 Temmuz gecesi yaşanan hain girişimine dimdik duruşumuz bu ülkeyi kimselere bırakmayacağımızın kanıtı olmuştur. Uçaklara, tanklara bombalara karşı göğsünü bu millet için siper eden, vatan için canını veren tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, Gazilerimize de acil şifalar diliyorum. O gün orada silah ve tanklar ile milletimize boyun eğdiremeyen güçler, bugün ise ülkemize açtıkları ekonomik savaş ile boyun eğdirmeye çalışmaktadırlar. Ülkemiz büyüyen ve gelişen ekonomisi ile dünyada hak ettiği yere Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti ile birlikte gelirken, bugün karşı karşıya kaldığımız, ekonomik baskıyı ve bize karşı açılan ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz.

Bu duygularla, partimizin kuruluşundan günümüze kadar geçen 17 senede çıktığımız bu kutlu yolda büyük Türkiye'nin ideallerini hayata geçirmek için emek veren, canla başla çalışan tüm dava arkadaşlarıma ve desteğini bizden esirgemeyen aziz milletimize teşekkür ediyorum. Partimizin 17. kuruluş yıl dönümünün vatanımıza ve milletimize hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden diliyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner130