banner323

Çine’nin Yeni Emniyet Müdürü Göreve Başladı

Çine’nin Yeni Emniyet Müdürü Göreve Başladı
banner269
Ali Rıdvan Onat’ın Buharkent’e atanmasının ardından Çine İlçe Emniyet Müdür vekilliğine atanan Fevzi Yurtsever, görevine başladı.

Buharkent Emniyet Müdürlüğü Amirlik görevini yürüten Fevzi Yurtsever, bundan sonra Çinelilerin huzuru için çalışacak.Trabzon Bölgesi’nden gelen Fevzi Yurtsever, Ege Bölgesi insanının saygılı, misafirperver, medeni, gönlü geniş insanlar olduğunu gözlemlediğini ve buraya geldiğinden dolayı mutlu olduğunu söyledi. Çine’de yaşan insanlara güvenlik hizmetini vermek için gelen Fevzi Yurtsever, halkın hizmetinde olduklarını, her türlü dilek, şikayet, mutlu, acılı günlerinde yanlarında olmak istediklerini belirtti.

Çine Emniyet Müdürü Fevzi Yurtsever 1974 Ankara doğumlu. 1996 yılında Polis Akademisinden mezun oldu. İlk görevini Ankara’da başladı. 8 yıl Ankara’da görevinden sonra Van, Trabzon illerinde görev yaptı. Şubat 2017 yılında Buharkent’te görevine devam etti. Son yapıla atamalar neticesinde Çine İlçe Emniyet Vekili olarak göreve başladı. Evli ve bir çocuk babası.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 20:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130