banner289

Çine Ziraat Odası yeni hizmet binası için ilk kazma vuruldu

Çine Ziraat Odası yeni hizmet binası için ilk kazma vuruldu
banner269

Çine Ziraat Odası, Adnan Menderes Bulvarı’ndaki Hal Tesisleri içerisine yeni hizmet binası ilk kazma kesilen kurban ve edilen dualarla birlikte vuruldu.

Çine Ziraat Odası’nın, Adnan Menderes Bulvarı’ndaki Hal Tesisleri içerisinde 180 metrekarelik alana yapacağı yeni hizmet binasına ilk kazma kesilen kurban ve Çine İlçe Müftüsü Mustafa Türköz’ün yaptığı dualarla birlikte vuruldu. Çine Ziraat Odası Başkanı Osman Eşiyok, yeni binanın yaklaşık 2 milyon TL’ye mâl olacağını söyledi.

Çine Ziraat Odası Başkanı Osman Eşiyok, “Şubat ayı içerisinde meclisimiz ile birlikte yeni idari bina yapmak için karar aldık. Dün itibariyle prosedürlerimizin hepsini tamamladık. Bugün de Çine Ziraat Odası Meclisimiz ve yönetimimizle birlikte yeni idari binamızın temelini attık. Böyle güzel bir eseri ilçe çiftçimize kazandıracağımız için çok mutluyuz. Yeni yapılacak olan binamız üç katlı olacak. İlk katında personel ve çiftçilerimizin odamıza geldiğinde rahatca oturabileceği bir alan olacak. İkinci katında da yönetim ve meclis için alan olacak. Üçüncü katında da konferans salonu yapılacak. 180 metrekare alana yapılacak olan binamızın toplam inşat alanı 630 metrekare olacaktır. Çine çiftçisine hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130