banner289

Çine'de asfalt çalışmalarına devam ediliyor

Çine'de asfalt çalışmalarına devam ediliyor
banner269

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Aydın Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin ilçede sıcak asfalt çalışmalarının tamamını bitmeden ayrılmayacaklarını söyledi.

Yeni Mahalle Havuzlu Sosyal Tesislerin bulunduğu 340 ve 385 sokaktan başlayan çalışmalar hakkında bilgi veren Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, “Geçtiğimiz hafta itibariyle Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından sıcak asfalt kaplama çalışmalarına kaldığı yerden devam edilmeye başlandı. Sosyal Tesislerimizin bulunduğu yerdeki çalışmalar bittikten sonra ekipler Akçaova Mahallemize geçecekler. Oradaki çalışmaları bitirdikten sonra otogardan aşağıya devam eden sokaktan Kahraman ve Karakollar Mahallesine geçilecek. Daha sonra da Kır Kahvesinden aşağıya doğru inen Nuri Güngör Caddesinin tamamı asfalt yapılacak. Çine’deki asfalt kaplama çalışmaları bitmeden büyükşehir ekipleri Çine’mizden ayrılmayacak, asfalt çalışmalarının hepsini bitirecekler. Ayrıca bu yerlerin dışında Çine Belediyesi olarak parke taşı döşeme işlemlerimiz devam ediyor” şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediye ekipleri tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Dinçer, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na ve Fen İşleri Daire Başkanı Ufuk Serdar Özmen’e asfalt çalışmaları için teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130