banner323

Aydın MHP Heyetinden, Başkan Sert’e hayırlı olsun ziyareti

Aydın MHP Heyetinden, Başkan Sert’e hayırlı olsun ziyareti
banner269

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ve Aydın MHP heyeti, Çine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası yeni Başkanı Ahmet Sert’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MHP Aydın İl heyeti, Çine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası yeni Başkanı Ahmet Sert ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarete MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık’a, Başkan Yardımcısı Gürşat Kale ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Çine İlçe Başkanı Kazım Oluç, Başkan Yardımcısı Nusret Özkaya ve yönetim kurulu üyeleri ve Çine Ülkü Ocağı Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Murat Çalışkan, partililer eşlik etti. Çine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası yeni Başkanı Ahmet Sert MHP heyetini makam odasında ağırladı.

Yeni seçilen Başkan Sert’e hayırlı olsun dileklerinde bulunan MHP İL Başkanı Haluk Alıcık, “Bir tane Türkiye var. Bizim ve teşkilatımızın adına düşen ne olursa elimizden geleni yaparız. Bir tane vatan toprağımız var. Büyük bir devletiz biz. Belli sıkıntılarımız var ama çözülecek. Üretirsek güçlü oluruz. Yeni Başkanımız Ahmet Sert ve yönetimine hayırlı olur, Allah utandırmasın” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130