banner323

Aydın il ve ilçelerde kimler ihraç edildi?

Aydın il ve ilçelerde kimler ihraç edildi?
banner269
672 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameyle (KHK), terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı olan kişiler meslekten ihraç edildi.

Aydın ili ve ilçelerinde  ihraç edilenlerin listesi;

Abdülkadir Sarıoğlu (GTHB Mühendis)

Halil Balcıoğlu (Mühendis)

Adnan Keçeli ( Veteriner Sağlık Teknisyeni)

Akif Aşıcı (Mühendis)

Ayhan Akkaya (Kontrol Mühendsi)

Erdal Şen(Tekniker)

Ergün Soydaş(Mühendis)

Erhan Yamaner(Tekniker)

Erol Bintaş( Mühendis)

Fatih Küçüktaban (Mühendis)

Hilmi Kocataş(Mühendis)

İbrahim Özmen( Mühendis)

İdris Kurt (Kimyager)

Mehmet Ali Kabacı(Tekniker)

Mehmet Koç(Mühendis)

Murat Çoban(Mühendis)

Mustafa Elaldı (Tekniker)

Özkan Sezgin(Mühendis)

Özlem Yıldırım Aşıcı (Mühendis)

Rüstem Şahin (Matematikçi)

Sabri Topbaş(Araştırmacı)

Yusuf Çelik(Mühendis)

Koray Eşici (Mühendis)

Nejdet Türker(Vali Yardımcısı)

İbrahim Yurdakul( Vali Yardımcısı)

İbrahim Ballı( Vali Yardımcısı)

Muammer Kömür (Memur)

Ömer Taşcı(Mühendis)

Tevfik Ahmet Özbak( Müşavir Hazine Avukatı)

Arife Olgun(Veri hazırlama ve kontrol İşletmeni)

Mehmet Kayhan (Veri hazırlama ve kontrol İşletmeni)

İsmail İşyapar( Defterdarlık Uzmanı)

Esin Korkmaz(Veri hazırlama ve kontrol İşletmeni)

Öner Kaya( Gelir Uzmanı)

Muhammet Boz(Gelir Uzmanı)

Hava Durak(Memur)

Nejat Doğan(Veri hazırlama ve Kontrol işletmeni)

Mustafa Baldır(Veri hazırlama ve Kontrol işletmeni)

Asude Alkoç (Öğretmen)

Saliha Kurt (Hemşire)

Hatice Gültekin (SGİM Memur)

Metin Dedeoğlu (SGİM Memur)

Mustafa Altun (Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı)

Adnan Akçay (SGİM Şef)

Celal Kara  (Memur)

Okay Poyraz (Yol Bakım On. İşçiliği)

Recep Çırak Aydın 1'inci J.Eğt. Tb. K.lığı

Remzi Doğan Aydın İl J.K.lığı

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ)

Abdülkadir Akçay (Öğretim Görevlisi)

Adem Can(Öğretim Görevlisi)

Ali Börk (Öğretim Görevlisi)

 Ali Filiz (Doçent)

Ayşenur Kahyaoğlu(Öğretim Görevlisi)

Erol Çelik (Okutman)

Ertuğrul Acartürk (Profesör)

Ferhat Başkan Özgen (Profesör)

İsa Yardım (Öğretim Görevlisi)

Mediha Ayhan (Yardımcı Doçent)

Mehmet Çolakoğlu (Profesör)

Muavviz Ayvaz (Yardımcı Doçent)

Murat Akkuş (Öğretim Görevlisi)

Murat Bakış(Yardımcı Doçent)

Murat Cankurt (Doçent)

Murat Seymen (Okutman)

Ramazan Kılıç (Doçent)

Recep Aslan (Araştırma Görevlisi)

Sıddık Ferhat Kutsal (Okutman)

Tuba Sevindik (Öğretim Görevlisi)

Yüksel Yıldız (Doçent)

Zehra Şengül (Okutman)

Bozdoğan'da İhraç Edilenler

Ahmet Metin( Öğretmen)

Ali Tiril (Öğretmen)

Ebu Bekir Yıldırım ( Öğretmen)

Gülay Ünal ( Öğretmen)

Hasan Akgüngör Öğretmen

Hilal Adem ( Öğretmen)

Meşkure Salbaş ( Öğretmen)

Mustafa Damgacı ( Öğretmen)

Özkan Yazgan ( Öğretmen)

Ramazan darıcı( Öğretmen)

Saadetin Hira Özlü( Öğretmen)

Sevil Yıldızsoy (Öğretmen)

Serkan Ünal( Öğretmen)

Sevgi Tiril( Öğretmen)

Talip Gümüşkaya( Öğretmen)

Buharkent( Öğretmen)

Buharkent Ali Yavuz( Öğretmen)

İsmail hakkı Koç( Öğretmen)

Nasuh Alakuş ( Öğretmen)

Fahri Özbiner (Şef)

Aşır Sarıtepe (İmam Hatip)

Mustafa Güldar (İmam Hatip)

Ragıp Çimen (Vaiz)

Abdullah Yılmaz (Tabip)

Büyükşehir'de İhraç Edilenler

Mümtaz Avcı (Eğitim Uzmanı)

Yasemin Yılmaz (İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı)

Mehmet Şentürk (Maarif Müfettişi)

Çine'de İhraç Edilenler

Ahmet Girgin (Öğretmen)

Ali Akdeniz(Öğretmen)

Arzu Yardım(Öğretmen)

Atilla Dağdelen(Öğretmen)

Ayşe Güler Karadeli (Öğretmen)

Bilal Şan (Öğretmen)

Burak Küçükçingı (Öğretmen)

Emine Girgin (Öğretmen)

Halil Köken (Öğretmen)

Hatice Dilek Cibin (Öğretmen)

Htice Yavuz (Öğretmen)

İbrahim Halil Demirci (Öğretmen)

Kenan Şen (Öğretmen)

Mefaret Akdeniz (Öğretmen)

Mehmet Akdağ (Öğretmen)

Mehmet Emeksiz (Öğretmen)

Mehmet Yavuz (Öğretmen)

Mutlu Şahin (Öğretmen)

Nebahat Deniz Coşkun (Öğretmen)

Sebahattin Polat (Öğretmen)

Sultan Kurt (Öğretmen)

Şükrü Coşkun(Öğretmen)

Üzeyir  Coşkun (Öğretmen)

İbrahim Akbulut (İmam Hatip)

Şerafettin Kuçlu (İmam Hatip)

Hasan yardım (Defterdarlık Uzmanı)

Arife Olgun (Veri Hazırlama ve Kontrol İşlemleri)

Murat Dirik (Veri Hazırlama ve Kontrol İşlemleri)

Didim'de İhraç Edilenler

Bülent Ünsal (Öğretmen)

Emrah Öztürk (Öğretmen)

Hüseyin Metin (Öğretmen)

İsmail Batur (Öğretmen)

Özcan Arslan (Öğretmen)

Songül Güneşer (Öğretmen)

Berati Akbaş (SGİM VHKİ)

Efeler'de İhraç Edilenler

Adem Topan (Öğretmen)

Adnan Eroğlu(Öğretmen)

Ahat Kocaman(Öğretmen)

Ahmet Acer(Öğretmen)

Ahmet Akan(Öğretmen)

Ahmet Celalettin Gürakar (Öğretmen)

Akın Çetinkaya (Öğretmen)

Ali Asar (Öğretmen)

Ali Atalay(Öğretmen)

Amine Akkalp(Öğretmen)

Aslı Karataş(Öğretmen)

Atilla Ayva(Öğretmen)

Burcu Kavruk(Öğretmen)

Bünyamin Demir(Öğretmen)

Candeğer Toydemir(Öğretmen)

Ceyhun Hatun(Öğretmen)

Cihan Yavuz(Öğretmen)

Cüneyt Yiğit(Öğretmen)

Dilek Sarı(Öğretmen)

Doğan Çevik(Öğretmen)

Ekrem Yilgin(Öğretmen)

Elmas Subaşı(Öğretmen)

Emine Civcik(Öğretmen)

Emine Kavaklı(Öğretmen)

Emine Şen(Öğretmen)

Erdoğan Uçkun(Öğretmen)

Ergun Karataş(Öğretmen)

Ergül Hatun(Öğretmen)

Esma Bağcı(Öğretmen)

Fadime Kaplan(Öğretmen)

Fahri Tahnal(Öğretmen)

Faik Özbiner(Öğretmen)

Fehmi Şener(Öğretmen)

Ferah Polat(Öğretmen)

Feride Erdoğan(Öğretmen)

Göksemin Tetik(Öğretmen)

Gülseren Bekdemir(Öğretmen)

Hakan Öcal(Öğretmen)

Hamza Akay(Öğretmen)

Hasan Issı(Öğretmen)

Hasan Kartal(Öğretmen)

Hasgül Coşan Gür(Öğretmen)

Hatice Tek(Öğretmen)

Hüseyin Akkoyun(Öğretmen)

İbrahim Bozdağ(Öğretmen)

İbrahim Duran(Öğretmen)

İbrahim Yeniçağ(Öğretmen)

İsa Ulusoy(Öğretmen)

Kamil Keskin(Öğretmen)

Kenan Güler(Öğretmen)

Kezban Çetin Çelik(Öğretmen)

Keziban Gündüz(Öğretmen)

Kureyş Acet(Öğretmen)

Mahmut Kaya(Öğretmen)

Mehmet Aksoy(Öğretmen)

Mehmet Alkan (Öğretmen)

Mehmet Bülbül(Öğretmen)

Mehmet Çöllü(Öğretmen)

Mehmet Dede(Öğretmen)

Mehmet Sarı(Öğretmen)

Mehmet Yapucu(Öğretmen)

Mine Yiğit(Öğretmen)

Murat Bekdemir(Öğretmen)

Mustafa Akgül(Öğretmen)

Mustafa Parlayan(Öğretmen)

Mümtaz Bilgi(Öğretmen)

Nail Kozak(Öğretmen)

Necmettin Tikbaş(Öğretmen)

Nürşan Candemir(Öğretmen)

Oğuzhan Coşkun(Öğretmen)

Oğuzhan Özkaya(Öğretmen)

Okan Gündüz(Öğretmen)

Osman Açıksöz(Öğretmen)

Osman Erkul(Öğretmen)

Osman Kaplan(Öğretmen)

Osman Şanlıoğlu (Öğretmen)

Ömer Bozkurt(Öğretmen)

Ömer Küçükgüldal(Öğretmen)

Önder Emer(Öğretmen)

Recep Çelen(Öğretmen)

Rıdvan Yılmaz(Öğretmen)

Sait Oflaz(Öğretmen)

Salih Yılmaz(Öğretmen)

Salim Olgun(Öğretmen)

Selda Topak(Öğretmen)

Semra Bilgin Şeker(Öğretmen)

Sevil Sevinir Ersoy(Öğretmen)

Sevim Acar(Öğretmen)

Şener Erarslan(Öğretmen)

Şerafettin Tanrıkulu(Öğretmen)

Tayfun Almaz(Öğretmen)

Tülin Rüzgar(Öğretmen)

Türkan Aydın(Öğretmen)

Vahide Çavuş(Öğretmen)

Veysel Say(Öğretmen)

Yasemin Atalay(Öğretmen)

Yasemin Çevik(Öğretmen)

Yılmaz Gün(Öğretmen)

Yunus Erdoğan(Öğretmen)

Yunus Gez(Öğretmen)

Yusuf İncedayı(Öğretmen)

Yusuf Tekin(Öğretmen)

Zeynep Eroğul(Öğretmen)

Zeynep Urkal Kocaoğul(Öğretmen)

Zuhal Pazarlı(Öğretmen)

Bünyamin Aşcı (İmam Hatip)

Fatih Yardımcı (İmam Hatip)

Mehmet Kurt (İmam Hatip)

Nurullah Tosun (İmam Hatip)

Osman Baki Çın (İmam Hatip)

Seyit Ahmet Yıldız (İmam Hatip)

Mahüde Avcı  (Kur’an Kursu Öğreticisi)

Özcan Metin (Kur’an Kursu Öğreticisi)

Sultan Güler (Kur’an Kursu Öğreticisi)

Zehra Çoban (Kur’an Kursu Öğreticisi)

Abdulmutalip  Tohumeken (Sağlık Teknikeri)

Adil Öktem (Sağlık Memuru)

Ferhat Oktay (Sağlık Memuru)

Gürcan Özyer (Sağlık Memuru)

Hakan Karakaş (Biyolog)

Halil Yürekli (Uzmam Tabip)

Hanife Tutal (Sağlık Memuru)

Hasan Başoğul (Memur)

Hayriye Taşcı (Ebe)

Salih Selvi (Sağlık Memuru)

Türkan Eşici (Hemşire)

Germencik’te İhraç Edilenler

Abdullah Bulut(Öğretmen)

Emin Bosun(Öğretmen)

Fatih Kurcan(Öğretmen)

İsmet Çelik(Öğretmen)

Muhittin Özdemir(Öğretmen)

Murat Ökmen(Öğretmen)

Murat Var(Öğretmen)

Mustafa Bulut(Öğretmen)

Serkan Yardım(Öğretmen)

Süleyman Ümare Tokak (Müezzin Kayyım)

İncirliova’da İhraç Edilenler

Fadime Demirel(Öğretmen)

Fatih Rüştü Kocaoğul(Öğretmen)

Gökhan Dızman(Öğretmen)

Gökhan Şimşek(Öğretmen)

Halil Yayla(Öğretmen)

Lütfiye Özel(Öğretmen)

Özkan Civcik(Öğretmen)

Sümeyra Köse(Öğretmen)

Tarık Aydın(Öğretmen)

Ahmet Sarıbaş (İmam Hatip)

Nimet Yılmaz (Kur’an Kursu Öğreticisi)

Hüsrev Akçor (Tren Teşkil Memuru)

Karacasu’da İhraç Edilenler

Yavuz Gül (Kaymakam)

Ayşe Cengiz(Öğretmen)

Fatih Kara(Öğretmen)

Ferhat Karadaş(Öğretmen)

Filiz Yılmaz(Öğretmen)

Mustafa Dinç(Öğretmen)

Orhan Gazi Baysal(Öğretmen)

Orhan Yılmaz(Öğretmen)

Rukiye Kara(Öğretmen)

Abdurrahman Genzileli  (İmam Hatip)

İbrahim Yılmaz (İmam Hatip)

Mesut Sarıdayı (İmam Hatip)

Yalçın Selimoğlu (İmam Hatip)

Ayşe Uzun (Kur’an Kursu Öğreticisi)

Karpuzlu’da İhraç Edilenler

Durdu Yusuf Arık (Kaymakam)

Şeniz Öz(Öğretmen)

Koçarlı’da İhraç Edilenler

Ali Aktaş (Öğretmen)

Osman Özay(Öğretmen)

Tuğba Aktaş(Öğretmen)

Turgut Çelik(Öğretmen)

Yalçın Şimşir(Öğretmen)

Mesut Keçe (İmam Hatip)

Rasim Yılmaz (İmam Hatip)

Yasin Avcı (İmam Hatip)

Köşk’te İhraç Edilenler

Aydın Güneş(Öğretmen)

Bekir Altınsoy(Öğretmen)

Dilek Şükriye Özler(Öğretmen)

Filiz Sanakar(Öğretmen)

Hakkı Daşdemir(Öğretmen)

Hasan Hüseyin Özçelik(Öğretmen)

İhsan Demir(Öğretmen)

Mehmet Kaya(Öğretmen)

Mustafa Karakurt(Öğretmen)

Nurettin Keser(Öğretmen)

Ömer Topbaş(Öğretmen)

Pelin Bağcı(Öğretmen)

Rıza Bat(Öğretmen)

Yakup Uçar(Öğretmen)

Zuhal Aydoğdu(Öğretmen)

Bircan Atçı (İmam Hatip)

Erol Karademir (Kur’an Kursu Öğreticisi)

İbrahim Sarıkaya ( Müezzin Kayyım)

Mehmet Arıtürk (İstasyon Şefi)

Kuşadası’nda İhraç Edilenler

Malik Kıran(Öğretmen)

Reşat Çiçek(Öğretmen)

Said Yer(Öğretmen)

Mehmet Cengiz ( Müezzin Kayyım)

Kuyucak’ta İhraç Edilenler

Ali Ay(Öğretmen)

Gülnur Zıraplı(Öğretmen)

Gürdal Meta(Öğretmen)

İkbal Işık(Öğretmen)

İsmail Arslan(Öğretmen)

Mehmet Zıraplı(Öğretmen)

Murat Yılmaz(Öğretmen)

Ömer Aktay(Öğretmen)

Ömür Usun(Öğretmen)

Sabahattin Çelik(Öğretmen)

Türkan Demir(Öğretmen)

Adil Gökçe (İmam Hatip)

Adnan Sarıteke (İmam Hatip)

Ömer Uğurli (Müezzim Kayyım)

Erol Yılmaz (Vaiz)

Osman Köroğlu (Vaiz)

Nazilli’de İhraç Edilenler

Adem Cankardaş (Öğretmen)

Ahmet Adem(Öğretmen)

Ali Önol(Öğretmen)

Ali Sarı(Öğretmen)

Ayşe Bilen(Öğretmen)

Ayşe Özcan(Öğretmen)

Ayten Kayaaltı(Öğretmen)

Birgül Çakın(Öğretmen)

Coşkun Binektaşı(Öğretmen)

Durmuş Küçük(Öğretmen)

Emin Helvacı(Öğretmen)

Emine Üyal(Öğretmen)

Enver Dikmen(Öğretmen)

Erdal Üzer(Öğretmen)

Erkan Yolci(Öğretmen)

Erol Göksan(Öğretmen)

Esme Kaya(Öğretmen)

Fadime Başarıcı Karadeniz(Öğretmen)

Fatih Özarslan(Öğretmen)

Feriştah Şahin(Öğretmen)

Funda Çavuşoğlu(Öğretmen)

Gurbet Dündar(Öğretmen)

Halil Aslan(Öğretmen)

Halil Erdoğan(Öğretmen)

Halil İbrahim Baydur(Öğretmen)

Hamdi Dinçer(Öğretmen)

Harun Özdemir(Öğretmen)

Hasan Altın(Öğretmen)

Hasan Devşinmiş(Öğretmen)

Hatice Çekiç(Öğretmen)

Hatice Çelik(Öğretmen)

Hatice Kubus(Öğretmen)

Hayrettin Barbaros(Öğretmen)

Hüsnü Aytar(Öğretmen)

İbrahim Bütünay(Öğretmen)

İlker Ali Öztekin(Öğretmen)

İlyas Tosun(Öğretmen)

İsa Çakın(Öğretmen)

İsmail Canarı(Öğretmen)

İsmail Gök(Öğretmen)

Kubilay Aydın(Öğretmen)

Mehmet Arslan(Öğretmen)

Mehmet Ayık(Öğretmen)

Mehmet Ayverdi(Öğretmen)

Mehmet Taşköprü(Öğretmen)

Meral Özdemir(Öğretmen)

Meryem Şahin(Öğretmen)

Meryem Üzer(Öğretmen)

Muammer Gökçin(Öğretmen)

Murat Çelik(Öğretmen)

Murat Şen(Öğretmen)

Nazife Acar(Öğretmen)

Nezaket Ayık(Öğretmen)

Nilgün Şen(Öğretmen)

Nilüfer Akipek(Öğretmen)

Nuran Arslan(Öğretmen)

Nursel Sarı(Öğretmen)

Oğuz Yılmaz(Öğretmen)

Oğuzhan Türker(Öğretmen)

Orhan Atalay(Öğretmen)

Orhan Kamiloğlu(Öğretmen)

Orhan Şahin(Öğretmen)

Özlem Kuruoğlu(Öğretmen)

Perihan Arslan(Öğretmen)

Peyami Kaymak(Öğretmen)

Ramazan Özcan(Öğretmen)

Recep Ergün(Öğretmen)

Refik Balcı(Öğretmen)

Sedanur Binektaşı(Öğretmen)

Selma Ayvaz Vural(Öğretmen)

Selma Tuğrul Gök(Öğretmen)

Selvi Akça(Öğretmen)

Serkan Has(Öğretmen)

Sevgi Çelik(Öğretmen)

Sevil Hakan(Öğretmen)

Seyfettin Mutlu (Öğretmen)

Sezgin Aytar(Öğretmen)

Sırrı Silinmez(Öğretmen)

Suna Özdemir(Öğretmen)

Süleyman Barutçu(Öğretmen)

Şahin Şallıoğlu (Öğretmen)

Şeref Daştan(Öğretmen)

Şerife Özdemir(Öğretmen)

Süleyman Barutçu(Öğretmen)

Şefki Horzum(Öğretmen)

Şükrü Keskin(Öğretmen)

Turgut Fidan(Öğretmen)

Ubeydullah Ateş(Öğretmen)

Vildan İçlier(Öğretmen)

Yasemin Şallıoğlu(Öğretmen)

Yılmaz Can(Öğretmen)

Yılmaz Vural(Öğretmen)

Zafer Çavuşoğlu(Öğretmen)

Zeliha Kaya(Öğretmen)

Zübeyde Çakır(Öğretmen)

Yılmaz Bayraktar(Öğretmen)

Dursun Küçük (İmam Hatip)

Hamdi Avcu (İmam Hatip)

Kazım Yeniçoban (İmam Hatip)

Mehmet Emin Avcı (İmam Hatip)

Raif İnal (İmam Hatip)

Sedat Çalışkan (İmam Hatip)

Yaşar Say (İmam Hatip)

Mehmet Kayhan (Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni)

Abdurrahman Karagülle (Tekniker)

Söke’de İhraç Edilenler

Abdullah Gül(Öğretmen)

Ali Güçlü(Öğretmen)

Ali Taş(Öğretmen)

Alper Bayrak(Öğretmen)

Asuman Akkoyun(Öğretmen)

Beytullah Saygılı(Öğretmen)

Ercan Işıkdemir(Öğretmen)

Hakife Yıldız(Öğretmen)

Halime Çoban(Öğretmen)

Hüseyin Arman(Öğretmen)

İsmail Beyaz(Öğretmen)

Mehmet Ali Karabacak(Öğretmen)

Muhammed Bahaddin Yıldız(Öğretmen)

Neşe Çökek(Öğretmen)

Niyazi Tekin(Öğretmen)

Özcan Baber(Öğretmen)

Pınar Gülaytay(Öğretmen)

Seyfettin Kepenekçi(Öğretmen)

Sündüz Sarıtemur(Öğretmen)

Şahin Sağaz(Öğretmen)

Şengül Taşkın(Öğretmen)

Şuayip Örenli(Öğretmen)

Yılmaz Sarıtemur(Öğretmen)

Yücel Akbaba(Öğretmen)

Zehra Memiş(Öğretmen)

Zekai Korkmaz(Öğretmen)

Ziver Çiçek(Öğretmen)

Sultanhisar’da İhraç Edilenler

Emin Ecan Erdem(Öğretmen)

Erkan Er(Öğretmen)

Fedayi Tekin(Öğretmen)

Halil İbrahim Dinçer(Öğretmen)

Mehmet Parmaksız(Öğretmen)

Murat Sanakar(Öğretmen)

Mustafa Kocaoğlu(Öğretmen)

Önser Karaharputlu(Öğretmen)

Recep Çam(Öğretmen)

Zeliha Horzum(Öğretmen)  

Abidin Cankardaş (İmam Hatip)

Durmuş Candan (İmam Hatip)

Erol Kıvrak (İmam Hatip)

Mürselim Menteşe (İmam Hatip)

Metin Özkar (Müezzin Kayyım)

Yenipazar’da İhraç Edilenler

Faruk Arık(Öğretmen)

Hasan Albayrak(Öğretmen)

Necip Kabalı(Öğretmen)

Öznur Aydın(Öğretmen)

Seda Türkmen(Öğretmen)

Mehmet Sait Erkin (İmam Hatip)

Mürsel Cengiz (İmam Hatip)

Yahya Tosun (İmam Hatip)

DSİ’de İhraç Edilenler

Serkan Suseven  DSİ 21. Bölge Müdürlüğü(Mühendis)

İbrahim Kavaklı DSİ 21. Bölge Müdürlüğü(Mühendis)

Ali Yiğitoğulları DSİ 21. Bölge Müdürlüğü(Mühendis)

Uğur Alay DSİ 21. Bölge Müdürlüğü(Mühendis)

Hüseyin Kanat  DSİ 21. Bölge Müdürlüğü (Tekniker)

Mesut Musa Gazioğlu  DSİ 21. Bölge Müdürlüğü(Mühendis)

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2016, 19:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
abullah cayirli
abullah cayirli - 2 yıl Önce

HasbunAllahu venimelvekil

SIRADAKİ HABER

banner290

banner130