Asar Kafeterya, Çine’nin gözdesi olacak

Asar Kafeterya, Çine’nin gözdesi olacak
banner269

Çine Asar mevkiindeki Milli Egemenlik Parkı'nın halka daha iyi hizmet verebilmesi için Çine Belediye Başkanlığı harekete geçti. Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, " Asar Kafeterya, Çine’nin gözdesi olacak" dedi.

Çine Belediye Başkanlığı, Asar mevkiinde bulunan Milli Egemenlik Parkı'nı daha kullanışlı hale getirerek halkın hizmetine sunmak için harekete geçti. Çam ağaçları içerisinde bulunan park içerisine açılan kafeterya hizmet vermeye başladı. Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Çine Belediye Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut ile parkı ziyaret etti. Asarı eski güzel günlerine kavuşturmak için çaba sarf ettiklerini belirten Başkanı Dinçer, parkta güvenlik önlemleri alındığını, parkın içerisindeki oyun alanlarının da yenileneceğini söyledi.

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, "Daha önce buraya bir kafeterya açmıştık ki maalesef koruma altında olan bir yere inşa ettiğimiz için yıkmak zorunda kaldık. Bu olay bende bir hayal kırıklığı olmuştu. Ancak bu parkı daha kullanışlı hale getirebilmek ilçemizdeki ailelerimizin kullanımına sunmak için bir kafeterya açmamızın şart olduğu kanısına vardık. Burası ilçe merkezine çok yakın bir alan. Ailelerimizin yürüyerek ulaşabileceği bir mesafe. Açmış olduğumuz kafeteryamız ile birlikte buranın güvenliğini de sağlamış olacağız. Artık parkımız sabah:08.00'da açılacak ve saat:24.00'da kapanacak. Güvenliğini zabıta ekiplerimiz sağlayacak. Ailelerimizin rahat edebileceği bir park alanı oluşturuyoruz. Cazibesi ve doğal güzelliği ile öne çıkan parkımız artık daha güvenli ve huzurlu. Asar Kafeterya, Çine’nin gözdesi olacak. " dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner130