banner289

ADÜ Veteriner Fakültesi yetiştirdikleri kurbanlıkların satışına başladı.

Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi bünyesinde yetiştirilen kurbanlıklar yaklaşan Kurban Bayramı öncesi satışa sunuldu.

ADÜ Veteriner Fakültesi yetiştirdikleri kurbanlıkların satışına başladı.
banner269

Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi bünyesinde yetiştirilen kurbanlıklar yaklaşan Kurban Bayramı öncesi satışa sunuldu. ADÜ Veteriner Fakültesi tarafından bir yılı aşkın süredir, tamamen doğal çayır ve mera ortamında, yemlerine sentetik herhangi bir katkı olmaksızın beslenen, tüm sağlık kontrolleri Fakülte bünyesindeki akademik personel tarafından yapılan koyunlar, yaklaşan kurban bayramı ile birlikte halkımızın tercihine sunuldu. Hayvanları görmek isteyen misafirlerin, Fakülte İdari birimleri ile irtibat kurarak, hayvanları, barındırıldığı doğal ortamlarında görebilir, tercih etmeleri halinde kendi isimlerine istedikleri hayvan veya hayvanları ayırtabiliyor.

Veteriner Fakültesi Kurbanlık Satışlarına Yönelik Bilgiler

Veteriner Fakültesi tarafından satışa sunulan kurbanlık satın almak isteyenler 247 07 00 nolu (dahili 360) telefondan Şube Müdürü Yahya Özdemir'den kurbanlık satışları ile ilgili olarak bilgi alabilecek. Kurbanlık almak isteyen vatandaşlar hayvanların kulak numarası üzerinden 100 TL yatırarak kurbanlığını ayırtabilecek. Ayrılan kurbanlıkları almaya gelmeyen müşterilerin ödedikleri 100 TL kaparolar iade edilmeyecek. Listede 3 Ağustos tarihli ağırlıkları verilen kurbanlıkların bedeli, ödemenin yapılacağı gün tekrar tartılarak değişen ağırlığa göre yeniden tespit edilecek. Ayrılan hayvanların kalan bedelleri ise en geç 22 Eylül tarihine kadar Veteriner Fakültesi Döner Sermaye Veznesine yatırılması gerekiyor. Bu tarihe kadar bedeli yatırılmayan kurbanlıklar için satın almaktan vazgeçmiş sayılacağından kaparoları da iade edilmeyecek. Fakültede satın alınan kurbanlıklar için 50 TL karşılığında kesim işlemi de yapılacak.


Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2015, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130

banner291