banner289

Yeşilbaşak Olea Zeytinyağlarına Altın Madalya

Yeşilbaşak Olea Zeytinyağlarına Altın Madalya
banner269

Türkiyenin Ege' deki en kaliteli zeytinyağlarını tüketici ile buluşturan Yeşilbaşak Olea Zeytinyağlarının kalitesi Altın Madalya ile tescillendi. Yeşilbaşak Olea, Uluslararası Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi himayesinde Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi (UZZK) tarafından düzenlenen IOC-UZZK Türkiye Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması’nda altın madalya ile ödüllendirildi.

Yeşilbaşak Olea adını taşıyan markayla Çine Organize Sanayi Bölgesi’nde üretime başlayan genç iş adamları Mesut Dağdeviren ve Ali Rıza Candan’ın ürettikleri kaliteli zeytinyağlar IOC-UZZK Türkiye Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması’nda altın madalya ile ödüllendirildi. Yeşilbaşak Olea Zeytinyağları, IOC-UZZK Türkiye 2021 Yılı Kalite Yarışması’nda ‘Orta Meyvemsilik’ kategorisinde 1.500 L. naturel sızma zeytinyağı ile ‘Altın Ödülünü’ almaya hak kazandı.

Sektörde yer almaya karar verdikleri ilk günden beri Çine’nin kaliteli zeytinyağlarını yurt içindeki ve yurt dışındaki tüketiciye ulaştırmayı, ve zeytinyağı tüketimini daha da artırmayı amaçladıklarını dile getiren genç ortaklar Dağdeviren ve Candan, “Uluslararası Zeytinyağı Konseyi ile Ulusal Zeytinyağı Konseyi gibi sektöre yön veren kurumların değerlendirmesi ile Altın madalya ödülü almak doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Biz bundan sonra da kalitemizden taviz vermeden Çine’nin zeytinyağlarını Dünyanın her noktasına ulaştırmayı amaçlıyoruz” şeklinde ifade ettiler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rahmi candan
Rahmi candan - 1 ay Önce

Zeytin zeytin yağının kalite gerçek zeytin derlerinden haberimiz yokmuş müteşebbüslerin sayesinde öğreniyoruz satış rekoltesi yüksek olan firmaların da yarışa katılmasını diliyoruz vatandaş kaliteden haberdar olsun

Feride Ergün
Feride Ergün - 1 ay Önce

Kalite her zaman kendini odullendirir başarılarınızın devamını dilerim

Rahmi uysal
Rahmi uysal - 1 ay Önce

Teprik ederim Allah kolaylık versin başarılarınız devamı dileğiyle saygılarımla selamlar

SIRADAKİ HABER

banner290

banner130

banner291