Kırmızı Et Üreticileri Birliği ve Yapı Kredi'nin güçlü işbirliği

Kırmızı Et Üreticileri Birliği, Yapı Kredi ile işbirliği protokolü imzalayarak, birlik üyelerine daha avantajlı tarımsal kredi fırsatları sunmaya başladı.

Kırmızı Et Üreticileri Birliği ve Yapı Kredi'nin güçlü işbirliği
banner269
Kırmızı Et Üreticileri Birliği ile Yapı Kredi arasında imzalanan protokolü çerçevesinde birlik üyeleri artık Yapı Kredi Tarım Bankacılığı’nın sunduğu avantajlardan yararlanabilecek.
Aydın İli Kırmızı Et Üreticileri ile işbirliği protokolü imzalayarak, birlik üyelerine daha avantajlı tarımsal kredi fırsatları sunmaya başladı. Birlik merkezinde gerçekleşen imza törenine, Aydın İli Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Altan Bilgen, Aydın İli Kırmızı Et Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Eraslan, Yapı Kredi Perakende BankacılıkGüzelyalı Saha Müdürü Gürhan Özüdoğru, Yapı Kredi Çine Şube Müdürü Rıza Altınöz, Aydın Şube Müdürü Canan Gedikli, Aydın Efeler Şube Müdürü Cem Uyar, İncirliova Şube Müdürü Nerkiz Deniz, Germencik Şube Müdürü Hakan Hacım ile Yapı Kredi Perkanende Bankacılık Ege Bölgesi Tarım Bölge Yöneticisi Uğur Kerem Akçıl katıldı.

Aydın İli Kırmızı Et Üreticileri Birliği üyelerinin Yapı Kredi Tarım Bankacılığı’nın tüm yeni ürün ve hizmetlerinden yararlanmasını amaçlayan protokolün imza töreninde konuşanYapı Kredi Perakende Bankacılık Güzelyalı Saha Müdürü Gürhan Özüdoğru,“Yapı Kredi olarak Türkiye genelinde sahip olduğumuz geniş şube ağımız ile il ve ilçelerde müşterilerimize hizmet veriyoruz. Şubelerimizin bulunduğu lokasyonlarda ziraat odaları ve üretici birliklerle anlaşmalar yaparak, Türkiye’nin büyüyen ekonomisine ve çiftçilerimizin ihtiyaçlarının giderilmesine katkıda bulunmak her zaman önceliklerimiz arasında yer alıyor. Yapı Kredi olarak, ülkemizin geleceği için stratejik önemi olduğunu düşündüğümüz tarım ve hayvancılık sektörünü desteklemeye, daha verimli işletmeler oluşturmaya,  çiftçi ve üreticimize her türlü finansman olanaklarımızla, danışmanlık hizmetlerimizle yanlarında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yapı Kredi Çine Şube Müdürü Rıza Altınöz ise şu değerlendirmelerde bulundu:“Yapı Kredi olarak, tarım ve hayvancılık sektörüne desteğimiz devam ediyor. Son yıllarda yaşanan kapasite ve üretim artışına paralel olarak bu alanlarda yenilikçi çalışmalar oluşturduk. Yaygın şube ağımızın bulunduğu Ege Bölgesi’ndeki uzman çalışanlarımız, hem bu segmentteki bilgi ve hizmet kalitesini artıracak, hem de müşterilerimize hayvancılık ve tarım finansmanı konusunda danışmanlık vererek avantajlı finansman seçenekleri sunacak. Ege Bölgesi’nin tarımsal üretim açısından en zengin yörelerinden biri olan Aydın için hazırladığımız kredi protokolü sayesinde Aydın’lı ziraatçilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ayrıcalıklı finansman fırsatları sunmaktan büyük mutluluk duyacağız” dedi.
Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2014, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner130