Çine Marmara Anadolu Lisesi açıldı

Çine Marmara Anadolu Lisesi açıldı

Anasınıfı, ilkokul ve ortaokul eğitiminde 3 yıldır faaliyet gösteren Çine Marmara Koleji, Anadolu Lise eğitimini de ekledi.

Çine Marmara Koleji Okul Müdürü Şenol Usta, yapmış olduğu açıklamasında 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılında Anadolu Lisesi olarak da eğitim vereceklerini belirterek, hedeflerinin Çine’nin eğitim seviyesini artırmak olduğunu söyledi.

Eğitimin temeli sevgidir diyen Şenol Usta " 2016 yılında İstanbul Marmara Eğitim Kurumlarına bağlı olarak, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hedeflediği “Fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür nesiller yetiştirmek” için “Önce eğitim sonra öğretim” prensibi ve “Eğitimin temeli sevgidir.” Sloganıyla yola çıktığımız değişen dünyaya ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak için çocuklarımıza her şeyin en iyisini, en güzelini, mükemmelini vermeyi hedefleyen ve Anasınıfı-İlkokul-Ortaokul olarak ilçemizde faaliyete başlayan Özel Çine Marmara Koleji 3 yıllık zaman zarfı boyunca birçok başarıya imza atmış ve atmaya da devam etmektedir. 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı başından itibaren ise Özel Çine Marmara Anadolu Lisesi olarak da siz değerli ilçe halkımıza hizmet verecek olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşamaktayız. Dünya standartlarında eğitim veren bir okul olarak mezunlarının çocuklarını da mezun etmek ön görüşüyle çıktığımız bu yolda sizleri de “Marmara Koleji Ailesi” çatısı altında görmekten mutluluk duyacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2019, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner130