banner323

AK Partili Kadınlardan TL’ye teşvik

AK Partili Kadınlardan TL’ye teşvik
banner269
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Dolar ve eurolarınızı bozdurun" çağrısı üzerine AK Parti Çine İlçe Kadın Kolları Başkanı ve yönetimi dövizlerini bozdurdular.

AK Parti Çine İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurten Payza, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısına gönülden destek verdiklerini ifade ederek, "Kökü dışarıda, dalı budağı ülkemizde olan sıkıntılara son vermek, devletimizin, Cumhurbaşkanımızın yanında olmak anlamında elimizdeki, cebimizdeki dövizleri bozdurarak ve Türk Liramıza sahip çıkarak paramızda da millileşiyoruz. Artık hiçbir şekilde döviz kullanmayacağız. Her işimizde Türk Lirasını kullanacağız. Cumhurbaşkanımızın çağrısının ardından ülke olarak dövizini bozdur diyen esnaf vatandaşlarımız var. Ben şahsım ve partim adına onlara canı gönülden teşekkür ediyorum. Çünkü Cumhurbaşkanımız her platformda milli olmaktan bahsediyor. 10-50-100 dolar veya euro hiç önemli değil. Önemli olan burada karınca misali yolumuzu, safımızı belli etmek ve ülkemize sahip çıkmak. 15 Temmuz'da bir canı ile tankı durduran bu millet şimdi de ekonomisine sahip çıkıyor. Devletimiz ve ekonomimiz inanıyorum ki arzu edilen yere gelecektir" dedi.

AK Parti Çine İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurten Payza ve AK Parti Çine Kadın Kolları üyeleri Dilek Apa, Fatma Tekin, Feride Kesici ve Feride Kocabaşoğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısına destek vermek için dolarlarını bozdurdular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130