banner289

Şehirler ve Kültürler Projesi Kapsamında ADÜ’yi 82 Öğrenci Ziyaret Etti

‘Şehirler ve Kültürler Projesi’ kapsamında Malatya ve Gaziantep’ten 82 öğrenci Adnan Menderes Üniversitesi’ni (ADÜ) ziyaret etti.

Şehirler ve Kültürler Projesi Kapsamında ADÜ’yi  82 Öğrenci Ziyaret Etti
banner269

‘Şehirler ve Kültürler Projesi’ kapsamında Malatya ve Gaziantep’ten 82 öğrenci Adnan Menderes Üniversitesi’ni (ADÜ) ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Aydın Gençlik Merkezi tarafından gençlerin tarihi ve kültürel yönden zengin çevre iller ile tanışması ve gençler arasında diyaloğun arttırılmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlediği "Şehirler ve Kültürler Projesi" kapsamında Malatya ve Gaziantep'ten 82 öğrenci 3 Ağustos 2015 tarihinde Adnan Menderes Üniversitesi'ni ziyaret etti.

Adnan Menderes Üniversitesi'ni ziyaret eden öğrencilere Atatürk Kongre Merkezi Maiandros Salonu’nda düzenlenen etkinlikte üniversitemiz tanıtılırken; bağımlılık hakkında da bilgiler verildi. ADÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli Sosyolog Öğr. Gör. Mehmet Atik, Adnan Menderes Üniversitesi ve ADÜ Ailesini tanıtan kısa bilgilendirme konuşmasında, gençleri üniversitede bekleyen fırsatlar ve bu süreçte öğrencilerin yapması gerekenler konusunda bilgilendirdi. Mevlana-Farabi Öğrenci Değişim Programları ve ERASMUS hakkında da öğrencileri bilgilendiren Atik, gelen soruları cevapladı.

ADÜ Gençlik Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde görevli Uzman Psikolog M. Neslihan Turgut’un da ‘Madde Bağımlılığı’ başlıklı sunum gerçekleştirdiği program, fotoğraf çekimiyle son buldu.Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2017, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130

banner291