banner323

Türk Eğitim Sen Üyeleri iftarda buluştu

Türk Eğitim Sen Üyeleri iftarda buluştu
banner269

Türk Eğitim-Sen tarafından organize edilen iftar yemeğinde üyeleri biraraya geldi.

Türk Eğitim Sen Çine Temsilciliği tarafından organize edilen iftar yemeği programı, 275 kişilik katılımla Tamer Öztürk'ün Yeri'nde gerçekleştirildi. Herkesin memnun olduğu iftarda çocuklara palyaçolar eşliğinde zaman geçirmeleri sağlandı. İftar programına, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Yavuzkan, Türk Eğitim Sen Aydın Şube Başkan Veli Yıldırım, Başkan Yardımcısı Hüsnü Demirtaş ile yönetimden Ersoy Akçay, Muzaffer Altınsoy,Türk Eğitim Sen Çine Şube Başkanı Erhan Ayvat ve çok sayıda üye katıldı. Misafirler yapılan konuşmalardan sonra hep birlikte iftar yemeğini yediler.

Programda üyelerine seslenen Türk Eğitim Sen Aydın Şube Başkan Veli Yıldırım, “Dostlarla iftarda buluştuk. Ramazan ayının bereketini rahmetini huzurunu paylaştık. Çine'de Yetkili sendika olmanın mutluluğunu gururunu yaşadık. Samimi inanmış kadrolarla mücadele kararlığı ve azmi ile her zaman her şartta üyesinin yanında olan Türk Eğitim-Sen'i Çine'de yetkiye taşıyan ilçe Başkanımız, ilçe yönetimimiz, okul kurum temsilcilerimiz ve değerli üyelerimizin her birine ayrı ayrı tebrik ve teşekkür ediyorum. İkna edilmişlerle değil inanmışlarla yolumuza Mücadelemize devam edeceğiz. Bu akşamki harika organizasyon için Tüm ekibimle gurur duydum. Biz Büyük Bir Aileyiz. Türkiye sevdamiz, Ekmek için kavgamız. Var Olsun teşkilatımız. Var olsun Türk Eğitim-Sen” dedi.

İlçe Başkanı Erhan Ayvat ise “Öğretmenler Gününde yapmayı planlayıp yapamadığımız etkinliği böyle güzel bir günde iftar yemeği olarak gerçekleştirdik. Buradaki kalabalığın üyelerimizin Türk Eğitim Sen’ e olan güvenlerini ve sendikamızın gücünü göstermekte. Türk Eğitim Sen’ in Çine de her gün büyüyerek üye sayısını 190 ‘a yaklaştırarak, Çine ‘de yetkili sendika olmayı başardık. Birliğimizin daim olmasını diyor, bu konuda katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130