banner323

Posacı, “Çiftçilerimize yeni binamız hayırlı olsun”

Posacı, “Çiftçilerimize yeni binamız hayırlı olsun”
banner269

Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi ve AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, Çine Ziraat Odası yeni hizmet binası inşaat alanında incelemelerde bulundu.

AK Parti Milletvekili Rıza Posacı, Çine Ziraat Odası, Adnan Menderes Bulvarı’ndaki Hal Tesisleri içerisine yeni hizmet binası ile ilgili Çine Ziraat Odası Başkanı Osman Eşikyok bilgiler aldı. AK Parti Milletvekili Rıza Posacı, Çine ziyaretlerine Ziraat Odası yeni bina inşaatını incelemelerinde AK Parti Çine İlçe Başkanı Mithat Burhan Kandemir ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Tozar ve yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri eşlik etti. Vekil Posacı çiftçiler için kazandırılan yeni bina için Başkan Eşikyok’u tebrik ederek, “çiftçilerimize hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.

Güzel bir eseri ilçe çiftçisine kazandırdıkları için çok mutlu olduklarını bildiren Çine Ziraat Odası Başkanı Osman Eşiyok, “Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ı açılışımız için davet ediyoruz. Çine çiftçimiz için çok güzel bina kazandırıyoruz. Hizmetlerimizde daha ferah ve çiftçimizin rahat etmesi için uğraşıyoruz. İlk katında personel ve çiftçilerimizin odamıza geldiğinde rahatça oturabileceği bir alan, ikinci katında yönetim ve meclis için alan, üçüncü katında da konferans salonu mevcut. Tüm Çinelilere ve Ziraat Odası üyelerine hizmet verebilecek kapasitede hazırladık projemizi. İnşaatımız Eylül’ün ilk haftasına kadar bitmesini planlıyoruz. Toplam 635 metrekare inşaat alanımız var. Yeni binamız yaklaşık 118 metrekare” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130