banner323

Kaymakam Turan Erdoğan onuruna veda yemeği düzenlendi

Kaymakam Turan Erdoğan onuruna veda yemeği düzenlendi
banner269

Kaymakam Turan Erdoğan, Çine ilçesindeki beş yıllık görev süresinin ardından 23 Ağustos 2023 tarihli ve 388 sayılı Cumhurbaşkanlığı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Denizli Buldan´a Kaymakam görevine atanması nedeniyle onuruna veda yemeği düzenlendi.

Çine Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) personeli ve Çine Kaymakamlık personelinin organizesi ile Kaymakam Turan Erdoğan onuruna Mehmet Zengin’in yerinde veda yemeği düzenlendi. Çine Kaymakamlığı Özel Kalem Polis Memuru Şerife Balcı, Kaymakam Erdoğan’a hediye takdim ederek, teşekkür ettiler.

Programda yaptığı konuşmasında Kaymakam Turan Erdoğan, “Beş yıldır hizmet vermekten onur duyduğum Çine ilçemize veda ediyorum. Şartların elverdiği oranda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık; devletimizin şefkatini her kesime gösterip gönüller yapma gayretinde olduk. Uyumlu çalışmalar ve güzel dostluklar edindiğim ilçemize veda etmenin burukluğunu yaşıyor; görev sürem boyunca beraber çalıştığım tüm mesai arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Çine daima kalbimizde bizle olacak; sizler de bundan sonraki görev bölgelerimizde bizi bir yakınınız olarak görün, kapımız her zaman size açık” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2023, 11:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER