banner323

Kaymakam Erdoğan için veda yemeği düzenlendi

Kaymakam Erdoğan için veda yemeği düzenlendi
banner269

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Buldan İlçe Kaymakamlığına atanan Çine Kaymakamı Turan Erdoğan’ın onuruna bir veda yemeği düzenlendi.

Çine Milli Eğitim Müdürlüğü organizesi ile Çine İlçe Kaymakamı Turan Erdoğan için Köfteci Onur’un yerinde veda yemeği verildi. Yemeğe Çine Belediye Başkanı Salih Dinçer, İlçe Emniyet Müdürü Öner Oflaz, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Memiş Arı, Ak Parti İlçe Başkanı Mithat Burhan Kandemir, CHP İlçe Başkanı Tayfun Şahin, MHP İlçe Başkanı Kazım Oluç, kurum müdürleri ve muhtarlar katıldı.

Çine unutmamak adına Zeybek Kat’ı

Çine Milli Eğitim Müdürlüğü Sadık Yavuzkan, “31 Ağustos 2018 tarihli kararname ile ilçemize atanan Turan Erdoğan’ın Denizli ili Buldan İlçesine atanması nedeniyle veda yemeği düzenledik. Sayın Kaymakamımızın ilçemizdeki 5 yıllık görev süresinde bizlerle ilçemize verdiği hizmetler dolayısıyla şükranlarımı arz ediyorum. Sizler adını da hazırlamış olduğumuz plaketi taktim ediyorum. Ayrıca zeybek oyunlarını çok beğenen Sayın Kaymakamımıza Çine’mizi unutmasın diye Halk Eğitim kursiyerlerimizin zeybek motifli eski Osmanlı sanatı Kat’ı çalışmasını taktim etmek istedim. Yeni görev yerinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

“Amacımız birdi”

Çine Belediye Başkanı Salih Dinçer, “Yaklaşık 5 yıl boyunca Sayın Kaymakamımız ve sizlerle beraber görev yaptık. Hepimiz ilçemiz, vatanımız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı. Muhakkak farklı ve ayrı düşündüğümüz noktalar olmuştur. Ama amacımız birdi. Ben tüm Çineliler adına Sayın Kaymakamımıza ilçemize verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Çine’mizi hatırlaması adına bir plaket taktim ediyorum. Gittiğiniz yerlerde bizleri unutmayın” dedi.

“Hakkınızı helal edin”

Çine artık benim için dost memleketi diyen Çine İlçe Kaymakamı Turan Erdoğan, “5 yılı aşkın bir süredir Çine ilçemizdeyim. Ekmeğinizi yedik, suyunuzu içtik, Çine artık bizim bir yuva. Hakkınızı helal edin. Ben hiç kimseye en küçük dahi kırgınlığım olmamıştır. Hepinizden Allah razı olsun. Çok uzağa gitmiyorum Buldan yakın bir ilçe, yolunuzun üzerinde. Bir çayımı içmeye gelirseniz beni şereflendirirsiniz. Ben her zaman Çine’ye dostlarımı ziyarete geleceğim inşallah. Çine unutulmayacak bir ilçe. Çok teşekkür ediyorum hepinize” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER