banner323

Cumhuriyet Parkı Cumhuriyet’in Yüzüncü Yılı Cumhuriyet Konserleri Başlıyor

Cumhuriyet Parkı Cumhuriyet’in Yüzüncü Yılı Cumhuriyet Konserleri Başlıyor
banner269

Çine Belediyesi’nin gerçekleştireceği Cumhuriyet’in Yüzüncü Yılı Cumhuriyet Konserleri, 10 Ağustos Perşembe günü başlıyor. Aydın BŞB Kent Orkestrası ve Efe Dumancı’nın sahne alacağı konserler dizisi Çineli vatandaşları müzik ve eğlenceye doyuracak.

İlçe halkını kültür sanat etkinlikleriyle buluşturmaya devam eden Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, sevilen sanatçıları Cumhuriyet’in Yüzüncü Yılı Cumhuriyet Konserleri’nde Çine halkıyla buluşturacak. Cumhuriyet Parkı’nın ev sahipliği yapacağı konserler serisinin ilki 10 Ağustos Perşembe günü saat 21.00’de Efe Dumancı ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası’yla başlayacak. Efe Dumancı, sevilen şarkıları Çineliler için seslendirecek. İki ay boyunca sürecek, birbirinden kıymetli isimlerin sahne alacağı ve birbirinden güzel eserlerin seslendirileceği Cumhuriyet’in Yüzüncü Yılı Cumhuriyet Konserleri’ni Çineli vatandaşlar, ücretsiz izleyecek. Konsere katılmak isteyen vatandaşlar için daha önceden belirlenen noktalardan ücretsiz ulaşım imkanı da sağlanacak.

Cumhuriyetin yüzüncü yılına yakışır projelere imza atarak hayata geçirdiklerini belirten Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, “Cumhuriyet’imizin yüzüncü yılını Cumhuriyet Konserleri’mizle taçlandırmak istiyoruz. Cumhuriyet’in yüzüncü yılı coşkusunu hep birlikte yaşayacağımız konserlerimize tüm halkımızı bekliyoruz” diye konuştu.

Öte yandan konser takvimi ve konserde yer alacak gruplar ve sanatçıların isimleri ilerleyen günlerde Çineli vatandaşların bilgisine sunulacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER