banner323

Çine Kaymakamlığı gazi yakınlarını ve gazileri kahvaltıda ağırladı

Çine Kaymakamlığı gazi yakınlarını ve gazileri kahvaltıda ağırladı
banner269

Çine’de 19 Eylül Gaziler Günü, törenlerle kutlandı. Programın ardından Çine Kaymakamlığı tarafından kutlama programına katılan gazi ve ailelerine yönelik kahvaltı programı düzenlendi.

Köfteci Onur’un yerinde düzenlenen kahvaltıya Çine İlçe Kaymakamı Murat Büyükköse, Belediye Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut, Baro Temsilcisi Avukat Aylin Aytepe, İlçe Emniyet Müdürü Öner Oflaz, İlçe Jandarma Komutanı Memiş Arı, İlçe Müftüsü Yahya Ofşin katılırken, ilçede ikamet eden gaziler ve yakınları ağırlandı. Protokol üyeleri ayrı ayrı masalarda şehit aileleri ve gazilerle kahvaltı yaptı. Çine İlçe Müftüsü Yahya Ofşin şehitler, gaziler ve Türk Silahlı Kuvvetleri için dua okudu.

“Devletimizin bütün imkanları emrinizde”

Kahvaltı sonrasında konuşan İlçe Kaymakamı Murat Büyükköse, “Öncelikle hayatta olmayan gazilerimize ve şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Hayatta olan Gazilerimize ve ailelerine uzun ömürler diliyorum. Burada görev yaptığımız süre içerisinde bütün kamu kurumlarımızın kapıları her daim sizlere açık olacaktır. Devletimizin bütün imkanları sizlerin emrinizde ve seferberliğinde olamaya devam edecektir. En kısa zamanda birebir evlerinizde sizleri ziyaret etme fırsatımız olacaktır. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün Gazilerimizin Gününü tebrik ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER